ورود بیش از 110 هزار نفر مسافر نوروزی به شهرستان محلات/سرچشمه پربازدید ترین مکان گردشگری محلات

16 فروردین 1394 کد خبر : 988612679 | بازدید : 3756

 

 

رئیس دفتر میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان محلات با اعلام خبر بازدید بیش از 110 هزار نفر از شهرستان محلات در ایام نوروز از کسب جایگاه اول تا چهارم محلات در جذب گردشگر به استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، علی مشهدی در تکمیل خبر فوق گفت: طبق آمار و اطلاعات موجود شهرستان محلات در سال گذشته مقام نخست استان در جذب گردشگر را به خود اختصاص داده بود و قطعا امسال نیز در رتبه اول تا چهارم استان قرار خواهد گرفت.

 

وی در ادامه افزود: اعلام نتیجه نهایی رتبه بندی شهرستان‌های استان در بحث جذب گردشگر بر عهده ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان است و این ستاد ظرف روزهای آتی با جمع بندی آمارها و گزارشهای شهرستان ها نتیجه نهایی را اعلام خواهد کرد.

 

رئیس دفتر میراث فرهنگی محلات با اشاره به بازدید حدودا 8 هزار نفر در روز از شهرستان محلات گفت: طبق اطلاعات و آمار موجود پارک سرشچمه محلات با بازدید حدودا 6 هزار نفری، مجتمع آبدرمانی آبگرم محلات با بازدید حدودا 2500 نفری و مجموعه باغات گل محلات با بازدید حدود 2 هزار نفری در روز جایگاه اول تا سوم جذب گردشگر در شهرستان را به خود اختصاص داده اند.

 

وی همچنین با اعلام اسکان و اقامت حدود 91 هزار نفری در ایام تعطیلات نوروز در شهرستان گفت: از این تعداد 65 هزار و ششصد نفر در چادر های مسافرتی و خانه مسافر ها، 9 هزار و هشتصد و نود نفر در مجموعه امکانات رفاهی آموزش و پرورش و 2158 نفر نیز در هتل های شهرستان اقامت داشته اند.

 

مشهدی در پایان گفت: اماکن تاریخی و آثار باستانی بازدید کننده خاص خود را دارد که معمولا در قالب تور های گردشگری و در ایام پیش رو به شهرستان سفر می‌کنند و متاسفانه از تعداد بازدید این اماکن در مدت تعطیلات نوروز آمار دقیقی در دسترس نیست.

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, جذب گردشگر, سرچشمه محلات, پارک سرچشمه, آبگرم محلات, مجتمع آبدرمانی آبگرم محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *