امیدوارم در سال جدید ارتباط بیشتر مردم با مسولین و مسولین با یکدیگر را بیشتر ببینم

3 فروردین 1394 کد خبر : 988612647 | بازدید : 2247

 

 

امام جمعه نیم ور در دیدار فرماندار و دیگر مسولین شهرستان خواستار احترام به نقادان و ارتباط بیشتر مسولین با مردم و مسولین با یکدیگر شد.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، در این دیدار که در صبح اولین روز فروردین ماه و در دفتر امام جمعه نیم ور صورت گرفت، سید احمد سجادی فرماندار محلات نامگذاری سال از طرف مقام معظم رهبری به سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» را بسیار زیرکانه خواند گفت: امیدواریم با این نامگذاری هجمه های ناجوانمردانه به دولت کاهش یابد.

 

وی در ادامه گفت: انتقاد خوب، لازم و ضروری ست و به حرکت صحیح و موثر کمک خواهد کرد، اما آنچه کار را سخت و غیر قابل بخشش می‌کند غرض ورزانه بودن انتقاد است و دولت نیز از انتقاد سازنده و خوب استقبال می‌کند.

 

در ادامه حجت الاسلام لطفی امام جمعه نیم ور با دو سویه خواندن رابطه بین دولت و ملت گفت: تسهیل کردن راه همدلی و همزبانی دولت و مردم از وظایف دولت است و اگر نقد از روی دلسوزی باشد بسیار سازنده خواهد بود.

 

وی در ادامه افزود: امیدواریم در سال جدید ارتباط دولت و مردم و ارتباط مسولین با یکدیگر را بیشتر از گذشته شاهد باشیم و ارتباط شش ماه گذشته مجموعه فرمانداری با مردم قابل قبول بوده است.

 

امام جمعه نیم ور در پایان گفت: امیدوارم در سال جدید ارتباط مستمر دولتی ها با مردم شهرستان و توابع آن بیشتر شود و مسولین کل شهرستان بخصوص نیم ور را بیشتر مورد توجه قرار دهند و برای آن در مناسبتهای مختل برنامه های متنوعی را برنامه ریزی کنند.

 

 

صبح محلات: دیدار فرماندار محلات با امام جمعه نیم ور
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, فرماندار محلات, امام جمعه نیم ور, انتقاد سازنده

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *