انتصاب "ع.م" در پست معاونت فرماندار محلات قطعی شده است

21 اسفند 1393 کد خبر : 988612626 | بازدید : 5047

 

 

یک منبع آگاه خبرداد، آقای "ع.م" که قبلا برای تصدی پست معاون فرماندار معرفی و تایید نشده بود قطعا با اعمال فشار و جو سازی معاون فرماندار خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات،با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و آغاز کار جابجایی مدیران، معاون سابق فرماندار محلات در تاریخ 26 خرداد به عنوان مدیر کل ثبت احوال استان مرکزی معرفی شد و پس از گذشت یک سال از روی کار آمدن دولت جدید، غلامعلی یارمحمدی فرماندار سابق محلات که سه ماه بود کسی را در جایگاه معاونت خود نداشت در یکم مهر ماه سال جاری از پست فرمانداری محلات تودیع و سید احمد سجادی به جای وی منصوب شد.

  

سجادی فرماندار محلات از روزهای اول تصدی پست فرمانداری در این شهرستان با مشاوره و برگزاری جلسات متعدد با حامیان دولت امید در محلات به دنبال انتخاب معاون بود و بارها در خصوص انتخابی فردی شایسته برای این پست سخن به میان آورده بود و حتی در برهه‌ای اظهار داشت 3 نفر از حامیان دولت تدبیر و امید و با مشاوره با فعالان و نخبگان حامی دولت در شهرستان جهت این پست به استانداری معرفی شده اند و به زودی یکی از این افراد به عنوان معاون فرماندار معرفی خواهد شد، افرادی که هیچ گاه اسامی آنها به صورت رسمی اعلام و تایید نشد و شایعاتی که حاکی از آن بود هیچ یک از این افراد از سوی مبادی ذیل صلاح تایید نشدند.

 

یک منبع آگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات مدعی شد از میان سه گزینه سابق تصدی پست معاون فرماندار یعنی آقایان "ق.ر"، "ع.م" و "م.ش" که هیچ کدام از طرف استانداری و در زمان استاندار سابق تایید نشدند به زودی آقای "ع.م" به عنوان معاون فرماندار معارفه خواهد شد.

 

وی همچنین در تکمیل سخنان خود گفت: طبق اخبار و اطلاعات شخصی، مجموعه فرمانداری هنوز نتوانسته موافقت مجموعه استانداری مرکزی با انتصاب نامبرده را جلب کند اما با اعمال فشار و جو سازی قصد انتصاب و معارفه وی را دارند.

 

این منبع آگاه با اشاره به این که با انتصاب و معارفه "ع.م" شاهد ایجاد تغییرات در دیگر بخش های مدیریت شهرستان خواهیم بود گفت: برای مثال قطعا پس از انتصاب وی آقای "امیری" از مدیریت آموزش و پرورش محلات تودیع و آقای "ح.ش" به جای وی منصوب خواهد شد.

 

سابقا نیز اعضای شورای شهر بر سر انتصاب آقای "ع.م" برای پست شهرداری محلات به توافق نرسیده بودند که موجب ابغای "جلال اقا رضایی" در پست شهرداری محلات شد، انتخابی که اعتراض شدید اقای "ع.م" را در یکی از جلسات مشورتی شورای شهر در ماه های ابتدایی روی کار آمدن شورای جدید را در پی داشت.

 

همچنین چندی پیش فرماندار محلات در آخرین اظهار نظر خود در خصوص پست معاونت فرماندار در گفتگو با خبرنگار پانا در محلات گفته بود: پس از بررسی های صورت گرفته فرد مورد نظر به منظور تصدی پست معاونت فرمانداری محلات تعیین شده است، وی فردی بومی شهرستان محلات است و اکنون منتظر اعلام نام استاندار جدید استان مرکزی می باشیم تا در اولین اقدام معاون فرمانداری شهرستان را معارفه نماییم.

 

فرماندار محلات در پاسخ به سوال خبرنگار پانا مبنی بر بیان نام شخص انتخاب شده، بدون اشاره به نام وی اظهار داشت: پس از دریافت حکم وی از سوی استاندار به صورت رسمی اقدام به اعلام هویت معاون فرماندار خواهیم کرد.

 

لازم به ذکر است معرفی و انتصاب آقای "ع.م" از جانب دیگر منابع آگاه در فرمانداری محلات تایید شده است.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, معاون فرماندار محلات, فرماندار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *