چکونه کارمندان را به ورزش مجبور کنیم/اعتیاد راهکاری برای جذب کارمندان به ورزش

20 اسفند 1393 کد خبر : 988612623 | بازدید : 4228

 

 

در آخرین جلسه کمسیون سلامت فرمانداری محلات مطرح شد: دستگاههای اجرایی راهکارهای خود برای اجبار کارمندان دولت به شرکت در فعالت های ورزشی را در اولین جلسه سال آینده ارائه کنند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، در این جلسه که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری محلات برگزار شد علاوه بر بررسی مصوبات جلسه گذشته مدیران و مسئولین مرتبط با حوزه سلامت گزارشی از برنامه های اجرا شده در طول سال 93 و برنامه های ویژه خود برای سال آینده علی الخصوص ایام تعطیلات نوروزی ارائه کردند.

 

در این جلسه که به ریاست بخشدار مرکزی محلات برگزار شد، مهرداد امرایی خواستار تایین تکلیف پساب فاضلاب محلات و ارائه برنامه ویژه از طرف مسئولین امر شد.

 

لازم به ذکر است طبق قانون استفاده از پساب فاضلاب در تولید محصولات باقی و کشاورزی ممنوع می باشد و با توجه به عدم تصفیه استاندارد فاضلاب در تصفیه خانه فاضلاب محلات، پیشنهاد شد این پساب جهت تولید خوراک دام و یا تولید درختانی به منظور بهره برداری از چوب این درختان استفاده شود.

 

در ادامه جلسه موسوی ریاست ادره تعزیرات حکومتی شهرستان محلات از عدم توقف کار بازرسی و نظارت این دستگاه در ایام تعطیلات نوروزی خبرداد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته بازرسات تعزیرات حکومتی به همراه بازرسان اصناف و بهداشت در طول ایام نوروز با توجه به مسافر پذیر بودن شهرستان محلات از تمامی امکانات رفاهی و خدماتی شهرستان بازدید و در صورت مشاهده تخلف قاطعانه با متخلفان برخورد خواهند کرد.

 

** کارمندان را به ورزش معتدا کنیم/پرداخت اضافه کاری برای شرکت در ورزش

 

در بخش عمده ای از این جلسه که به بررسی راهکار های ترقیب و تشویق هرچه بیشتر کارمندان ادارات دولتی به شرکت در فعالیت های ورزش گذشت مقرر شد روسای ادارت راهکارهای پیشنهادی خود را جهت اجرایی کردن این موضوع در اولین جلسه سال آینده به مرکز بهداشت محلات ارائه کنند.

 

در این جلسه پیشنهاداتی مبنی بر پیدا کردن راهی برای "معتاد کردن کارمندان به ورزش"، "پرداخت اضافه کاری برای شرکت در فعالت های ورزشی تعریف شده از طرف اداره و یا کارگروه سلامت" و "ارائه تخفیف به کارمندان دولت برای استفاده از امکانات ورزشی سطح شهر" ارائه شد.

 

لازم به ذکر است پیشنهاد "ارائه تخفیف به کارمندان دولت برای استفاده از امکانات ورزشی سطح شهر" در حالی رد شد که برخی مسئولین معتقدند میان مردم عادی و کارمندان نباید تفاوتی قائل باشیم و در حالی که مجموعه های ورزشی ما با به دستگاههای خدمات رسان همانند سازمان آب، اداره برق و گاز شهرستان بدهکار هستند نباید توقع چنین تخفیفاتی وجود داشته باشد و هر کارمندی باید برای سلامت خود هزینه کند.

 

از نکات حائز اهمیت در این جلسه، دوباره کاری در خصوص جمع بندی راهکارهای اجبار کارمندان به شرکت در فعالیت های ورزشی بود که به گفته‌ی یکی از حاضرین در جلسه سابقا تمامی این کارها انجام شده بود و پس از تعیین زمان مناسب با تصویب همه اعضاء، به غیر از معاون سابق فرماندار و بخشدار شهرستان شخص دیگری در هیچ یک از این فعالیت ها شرکت نکرده بود.

 

در حاشیه این جلسه مقایسه ای نیز میان درآمد و مخارج کارمندان و بازاریان شهرستان محلات صورت گرفت و این در حالیست که کارمندان معتقدند اصناف و بازاریان از آنها از سطح رفاه و درآمد بالاتر و اصناف و بازاریان نیز معتقدند کارمندان از سطح رفاه و درآمد بالاتری برخوردارند.

 

 

صبح محلات: چکونه کارمندان را به ورزش مجبور کنیم/اعتیاد راهکاری برای جذب کارمندان به ورزش

 

صبح محلات: چکونه کارمندان را به ورزش مجبور کنیم/اعتیاد راهکاری برای جذب کارمندان به ورزش

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, کارگروه سلامت, اعتیاد, اعتیاد به ورزش, اجبار کارمندان به شرکت در فعابت های ورزشی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *