قاتل فراری پس از سه سال در محلات دستگیری شد

14 اسفند 1393 کد خبر : 988612598 | بازدید : 4601

 

قاتل جوان افغانی سه سال پس از به قتل رساندن "مولیکا"ی جوان در مزار شریف، در محلات دستگیر شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات در تکمیل خبر فوق گفت: به دنبال کسب اطلاعاتی در خصوص مخفی شدن یک قاتل افغانی در شهرستان محلات و با توجه به اهمیت موضوع، اکیپی از کاراگاهان پلیس آگاهی محلات جهت کسب اطلاعات بیشتر و پرده برداشتن از حقیقت در خصوص اطلاعات کسب شده وارد عمل شدند.

 

وی در ادامه گفت: در همین راستا و پس از کسب اطلاعات بیشتر توسط رابط پلیس بین الملل اینترپل مستقر در شهرستان اراک و پس از شناسایی محل اختفای وی در حوالی میدان نماز و همچنین با هماهنگی مقام قضایی مراقبت شبانه روزی و تعقیب و گریز متهم دردستور کار مامورین آگاهی این شهرستان قرار گفت.

 

گودرزی در ادامه اظهار داشت: پس از یک هفته تعقیب و مراقبت و انجام اقدامات اطلاعاتی مناسب و اطمینان از حضور متهم در مخفیگاه خود شامگاه شنبه 9 اسفند ماه سرانجام مامورین نیروی انتظامی شهرستان محلات موفق شدند قاتل 23 ساله افغانی را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

 

فرماندهی انظامی شهرستان محلات در ادامه افزود: متهم پس از مشاهده پلیس در مخفیگاه خود، اقدام به مقاومت کرده و پس از درگیری با مامورین دستگیر و پس از طی مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل شد.

 

وی در خصوص انگیزه قاتل گفت: پس از بازجویی های فنی از این قاتل فراری وی چارهای جز بیان حقیقت ندید و لب به اعتراف قتل "مولیکا جمعه" نمود و گفت: من مولیکارا دوست داشتم و قصد ازدواج با او را داشتم، اما مادرش او را به ازدواج شخص دیگری در آورد و سرانجام من نیز در مسیر مدرسه و هنگامی که سوار بر موتور سیکلت بود وی را ضربه چاقو از پشت سر به قتل رساندم.

 

این قاتل فراری در ادامه اعترافات خود عنوان کرد: پس از قتل مولیکا مدت بیست روز را در افغانستان مخفی شدم و پس از آن به کشور های مختلفی همچون ترکیه و پاکستان متواری شدم و در نهایت چند ماه پیش از طرق مرز سراوان وارد سیستان و بلوچستان شدم و به شهرستان محلات آمدم.

 

فرماندهی انتظامی محلات در پایان عنوان کرد: پس از تکمیل پرونده و هماهنگی های انجام شده متهم دستگیر شده، جهت اعزام به کشور افغانساتن به رابط پلیس بین الملل اینترپل در شهرستان اراک تحویل شد.

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, قاتل فراری, دستگیری قاتل فراری, دستگیری قاتل فراری افغانی در محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *