قحط الرجال در محلات/9 ماه انتظار برای معرفی یک معاون

10 اسفند 1393 کد خبر : 988612565 | بازدید : 3270

میز معاونت فرمانداری محلات 9 ماه است مالک ندارد.

 

صبح محلات، با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و آغاز کار جابجایی مدیران یزدان خسروی معاون سابق فرماندار محلات و مدیر کل ثبت احوال کنونی استان از محلات خارج شد و در تاریخ 26 خرداد به عنوان مدیر کل ثبت احوال استان مرکزی معرفی شد؛هر روز زمزمه تغییر غلامعلی یارمحمدی فرماندار سابق محلات به گوش می‌رسید و به طبع آن چون فرماندار محلات معلوم نبود خبری هم از انتخاب و انتصاب معاون فرماندار به گوش نمی‌رسید.

 

بالاخره پس از گذشت یک سال از روی کار آمدن دولت جدید و آغاز تغییرات مدیریتی، یارمحمدی که سه ماه بود کسی را در جایگاه معاونت خود نداشت پس از نواختن زنگ بازگشایی مدارس در یکم مهر ماه سال جاری با حضور در سالن جلسات فرمانداری محلات از پست فرمانداری محلات تودیع و سید احمد سجادی فرماندار کنونی محلات به جای وی منصوب شد.

  

سجادی فرماندار محلات از روزهای اول تصدی پست فرمانداری در این شهرستان با مشاوره و برگزاری جلسات متعدد با حامیان دولت امید در محلات به دنبال انتخاب معاون بود و بارها در خصوص انتخابی فردی شایسته برای این پست سخن به میان آورده بود و حتی در برهه ای اضهار داشت 3 نفر از حامیان دولت تدبیر و امید و با مشاوره با فعالان و نخبگان حامی دولت در شهرستان جهت این پست به استانداری معرفی شده اند و به زودی یکی از این افراد به عنوان معاون فرماندار معرفی خواهد شد، افرادی که هیچ گاه اسامی آنها به صورت رسمی اعلام و تایید نشد و شایعاتی که حاکی از آن بود هیچ یک از این افراد از سوی مبادی ذیل صلاح تایید نشدند.


فرماندار محلات در آخرین اظهار نظر خود در خصوص پست معاونت فرماندار در گفتگو با خبرنگار پانا در محلات گفته بود: پس از بررسی های صورت گرفته فرد مورد نظر به منظور تصدی پست معاونت فرمانداری محلات تعیین شده است، وی فردی بومی شهرستان محلات است و اکنون منتظر اعلام نام استاندار جدید استان مرکزی می باشیم تا در اولین اقدام معاون فرمانداری شهرستان را معارفه نماییم.


فرماندار محلات در پاسخ به سوال خبرنگار پانا مبنی بر بیان نام شخص انتخاب شده، بدون اشاره به نام وی اظهار داشت: پس از دریافت حکم وی از سوی استاندار به صورت رسمی اقدام به اعلام هویت معاون فرماندار خواهیم کرد.

 

جای بسی خوشحالی دارد که پست مهم معاونت فرمانداری محلات بالاخره پس از 9 ماه و البته پس از انتصاب استاندار جدید در آینده ای نزدیک یا دور شخصی را به خود خواهد دید که در خصوص عملکرد وی نیز آیندگان اظهار نظر خواهند کرد.

 

اما چرا در یکی از مهمترین ادارت حاکمیتی شهرستان ما که مسئولیت مدیریت و نظارت بر کل شهرستان را بر عهده دارد به چنین مشکل بزرگی برخورد کرده اند، مگر شهری با این سابقه بالا و با وجود مدیران لایق چه در جبهه اصلاحات و چه در جبهه اصول گرا بعد از گذشت 9 ماه از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید هنوز شخصی برای این پست انتخاب و انتصاب نشده است.

 

شاید مسئولین شهرستان مدعی شوند اقداماتی جهت انتخاب و انتصاب انجام شده است و شواهد حاکی از انجام برخی از اقدامات نیز هست اما متاسفانه این اقدامات اجرایی نبوده اند !! چرا که وقتی هنوز بعد از گذشت 9 ماه  کسی در این پست معرفی و بکار گیری نشده باید گفت اقدام اجرایی نشده است !! چرا ؟ این را دیگر باید مسئولین فرمانداری و استانداری پاسخ دهند که مسئول بوده و در مقام پاسخگویی قراردارند.

 

امضاء محفوظ

 

انتهای پیام/یدیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *