حضور مردم نماد ظلم ستیزی ست/حضور مردم نماد ایستادگی پای آرمانها ست/مردم با حضور خود نشان دادند از حقوق هسته ای خود دفاع می‌کنند

22 بهمن 1393 کد خبر : 988612524 | بازدید : 4715

 

فرماندار، امام جمعه و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی حضور مردم را حضور معنا دار و پرشور ارزیابی کردند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، مسپولین شهرستان محلات که همراه با مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده بودند حضور مردم را حضوری معنا دار و پرشور اعلام کردند.

 

حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم امروز با حضور در راهپیمایی اعلام کردن مسیر پر عزتی را که امام و شهداء جلوی پای ما گذاشتند را با عزت تا آخر خواهیم پیمود.

 

وی در ادامه گفت: مردم امروز با رهبری بیعت کردند و فریادهای خود نشان دادند دست ملت ما بسته نیست و امروز و با این حضور قدرت خود را به نمایش گذاشتند و با صدای بلند اعلام کردند از حقوق هسته ای خود دفاع میکنند.

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات نیز گفت: حضور با شکوه همه مردم ایران مخصوصا مردم محلات در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک حضور معنا داری ست و جمعیت حاظر در راهپیمایی نشان میدهد که مردم پای ارزش های خود محکم ایستاده اند.

 

وی در ادامه گفت: امسال پیام راهپیمایی و شعار های مردم در جهت مقابله با استکبار و ایستادگی در مقابل فشار استکبار جهانی بخصوص غربی ها بود و مردم اعلام کردن هر چه استکبار بر تحریم ها بی افزاید مردم بیشتر پای آرمانهای خود خواهند ایستاد.

 

سید احمد سجادی فرماندار محلات نیز با تشکر از حضور پرشور مردم گفت: حضور مردم نماد ظلم ستیزی مردم بود که به پشتیبانی از رهبر عزیز خود به خیابانها آمدند و اعلام کردند پای آرمانها و ارزشهای انقلاب همچون گذشته و بهتر از گذشته ایستاده اند.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, راهپیمایی ۲۲ بهمن, فرماندار محلات, امام جمعه محلات, نماینده محلات در مجلس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *