هر جا تحریم بیشتر بوده پیشرفت نیز بیشتر و چشمگیر تر بوده است/تنها کسی که در دل داعش واهمه انداخته است حاج قاسم سلمانی ست/ امروز بزرگترین دغدغه غربی ها اسلام خواهی جهانیان شده است

22 بهمن 1393 کد خبر : 988612522 | بازدید : 4494

صبح محلات: نایب رپیس مجلس

نایب رییس مجلس شورای اسلامی: بچه های عراقی که روزی پدران خود را در جنگ تحمیلی با ایران از دست داده بودند امروز افتخار میکنند که بگویند سرباز حاج قاسم سلمانی هستند.

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محمدرضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن محلات گفت: در روزهای نخست انقلاب گروه های متعددی جلوی سیل مردم و انقلاب صف بندی کردند و تمام تلاش خود را برای سرکوب و یا به انحراف کشاندن و سرکوب انقلاب به کار بستند.

وی در ادامه گفت: جبهه حکومت سلطنتی که مورد حمایت تمامی مستکبران جهان بود، گروه‌های کمونیستی که می‌گفتند با دین نمیتوان حکومت تشکیل داد و با جهادی که در دین وجود دارد نمی‌توان در مقابل استکبار ایستاد و از هر دو گروه قبل بدتر خشک مذهبی هایی بودند که می‌گفتند نباید اسلام و سیاست با هم آمیخته شود از مهمترین این گروه ها بودند که امام خمینی با ایستادن در مقابل تمامی آنها انقلابی را که انفجار نور بود به پیروزی رساند.

باهنر در ادامه افزود: پس از پیروزی انقلاب همه مستکبران جهان تلاش کردند در مقابل خط امام خمینی(ره) بایستند و در این راه توطه های فراوانی را برای ملت ایران رقم زدند که مهمترین آنها جنگ تحمیلی بود و همینک نیز غربی ها تلاش میکنند با اسلام هراسی، ایران هراسی و تحریم در مقابل خط انقلاب بایستند.

وی در ادامه با اشاره به پیشرفتهای ایران اسلامی پس از انقلاب گفت: تحریم‌ها سخت است و تا حدودی هم برای ما مشکل آفرین بوده است اما پیشرفتهای سالهای اخیر نشان داده هرجا تحریم ها سخت تر بوده پیشرفت ها هم بیشتر و چشمگیر تر بوده است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در اوایل انقلاب تلاش دشمن بر ایران هراسی بود اما امروز بچه های عراقی که روزی پدران خود را در جنگ با ایران از دست دادند افتخار می‌کنند که بگویند سرباز حاج قاسم سلمانی هستند و نیروهای حزب اللهی در سراسر جهان افتخار می‌کنند که سرباز امام خامنه ای هستند و تنها کسی که امروز در دل داعش واهمه انداخته است سرباز و دست پرورده امام خمینی(ره)، حاج قاسم سلیمانی ست.

باهنر در ادامه در خصوص مذاکرات هسته ای گفت: تکلیف ما با غربی ها مشخص است و این فناوری حق مسلم ماست و اگر ما می‌خواستیم به حرف غربی ها گوش دهیم امروز چیزی از انقلاب و ایران باقی نمانده بود.

وی در ادامه افزود: ما امروز از سرداران جبهه مذاکرات هسته ای حمایت می‌کنیم اما در راه مذاکرات نیز خطوط قرمزی داریم که حفظ دستاوردها و عدم بازگشت به عقب از مهمترین خطوط قرمز ماست.

نایب رییس مجلس در بخش پایانی سخنان خود گفت: ۳۰ درصد مشکلات ما به تحریم ها باز میگردد و ۷۰ درصد مابقی به مدیریت و همدلی مردم و مسپولین مربوط می‌شود و داشتند یک شغل آبرومند جزو حقوق شهروندی هر ایرانی ست.

 

صبح محلات: نایب رییس مجلس در میان راهپیمایان محلات
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, نایب رییس مجلس, باهنر, محمدرضا با هنر, حاج قاسم سلمانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *