جلسه شورای معاونین بهزیستی استان مرکزی در محلات برگزار شد/راه اندازی مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی نیازمند مساعدت دانشگاه علوم پزشکی است

16 بهمن 1393 کد خبر : 988612507 | بازدید : 4292

 

 

جلسه شورای معاونین و کارشناسان بهزیستی استان مرکزی صبح امروز در اداره بهزیستی شهرستان محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، در این جلسه که صبح امروز در دفتر ریاست بهزیستی محلات برگزار شد، نیکویی رئیس اداره بهزیستی محلات ضمن ارائه گزارش عملکرد سال جاری اداره تابعه خود از نیاز بهزیستی محلات به یک دستگاه بینایی سنجی برای سنجش بینایی کودکان در تمامی ایام سال و حضور کاردرمان و گفتاردرمان به عنوان مطالبه مردم از بهزیستی در شهرستان خبر داد.

 

در ادامه جلسه هر یک از کارشناسان و معاونین مدیر کل بهزیستی استان نتایج بررسی و عملکرد بهزیستی محلات را عنوان کرده و در خصوص مشکلات و نیازمندی های شهرستان توضیحات لازم را ارائه کردند.

 

رفیعی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی در خصوص این جلسه گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته پنجشنبه هر هفته به عنوان روز نظارت و ارزیابی نامگذاری شده است و معاونین و کارشناسان بهزیستی استان با حضور در ادارات بهزیستی شهرستان ها ضمن برگزاری جلسه شورای معاونین در شهرستان ها ضمن بررسی عملکرد و مشکلات شهرستان‌ها کارشناسان و معاونان از بخش های تحت نظر خود بازدید خواهند کرد.

 

وی در این جلسه خواستار پیگیری اتمام کار پرژه 32 واحدی مددجویان بهزیستی، برگزاری جلسات دوره ای با مسئولین ارشد شهرستان جهت رفع مشکلات بهزیستی و مددجویان تحت پوشش آن و فعال سازی مراکز روستایی بهزیستی در سطح شهرستان محلات شد.

 

مدیر کل بهزیستی استان همچنین با دستور ویژه به معاونین و بخش های تحت نظر خود خواستار مساعدت جهت استقرار یک دستگاه بینایی سنجی به صورت مستمر در سطح شهرستان و تحت پوشش قرار دادن سه فرد ضایع نخایی شهرستان در بین مستمری بگیران این شهرستان شد.

 

رفیعی همچنین در خصوص استقرار کاردرمان و گفتار درمان در بهزیستی شهرستان گفت: طبق دستور العمل کاردرمان و گفتاردرمان باید از سوی مرکز بهداشت و زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی به بهزیستی معرفی شود و تمامی امکانات بهزیستی جهت استقرار کاردمان و گفتاردرمان آماده است و به محض معرفی نیرو امکانات در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

 

صبح محلات: جلسه شورای معاونین بهزیستی استان در محلات

 

صبح محلات: جلسه شورای معاونین بهزیستی استان در محلات

 

صبح محلات: جلسه شورای معاونین بهزیستی استان در محلات

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, بهزیستی, شورای مدیران استان مرکزی, بهزیستی استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *