انقلاب ما بر پایه اسلام و از مساجد و تکیه‌ها آغاز شد

12 بهمن 1393 کد خبر : 988612498 | بازدید : 6359

 

 

امام جمعه نیم ور، انقلاب زمانی به وقوع پیوست که اسلام در انزوا بود و امام راحل با تکیه بر عنصر اسلام انقلاب را به پیش بردو انقلاب ما بر پایه اسلام از مساجد و تکیه‌ها آغاز شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام تقی لطفی امام جمعه نیم ور در دیدار فرماندار و مسولین شهرستان محلات که در مسجد جامع نیم ور و پس از دیدار مسولین با امام جمعه محلات برگزار شد گفت: اگر امروز استکبار جهانی و صهیونیست‌ها دست به اسلام هراسی زده‌اند به خاطر حقیقت ترس از اسلام و انقلاب اسلامی است.

 

لطفی در ادامه افزود: مقاومتی که امروز از جانب محور مقاومت و در مقابل صهیونیستها قرار گرفته به خاطر وجود ظرفیت های ویژه و پتانسیل موجود در اسلام است.

 

وی حضور مردم در صحنه را یکی از ارکان مهم انقلاب دانست و گفت: اگر اسلام و رهبری باشد اما مردم ‍ا در رکاب نباشند حتی امام معصوم هم نمی‌تواند حکومت تشکیل دهد و حضور حماسی مردم در یوم الله ۹ دی ۸۸ حضوری از جنس روزهای نخست انقلاب بود.

 

امام جمعه نیم ور نعمت رهبری و ولایت فقیه را یکی از ارکان مهم انقلاب دانست و گفت: نعمت ولایت فقیه و رهبری امام خمینی(ره) نقش بسزایی در هدایت مردم و پیروزی انقلاب بود و اینک کشتی نظام و  انقلاب توسط مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای به خوبی در حال هدایت و راه بری ست.

 

صبح محلات: انقلاب ما بر پایه اسلام و از مساجد و تکیه‌ها آغاز شد

 

صبح محلات: انقلاب ما بر پایه اسلام و از مساجد و تکیه‌ها آغاز شد

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, شهر نیم ور, امام جمعه نیم ور, دهه فجر, دهه فجر محلات, فجر ۳۶

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *