انتخاب شهردار اولویت کاری شورای شهر محلات است

26 تیر 1392 کد خبر : 98861249 | بازدید : 1290

به گزارش صبح محلات قاسم رئیس اکبری رئیس سومین دوره شورای شهر محلات و منتخب مردم در دوره چهارم شورای اسلامی شهر محلات در گفتگو با خبرنگار ما گفت:
انتخاب شهردار شایسته و کارآمد از اولویتهای شورای منخب میباشد که تا کنون در جلسات غیر رسمی با دیگر اعضای منتخب مردم در خصوص آن صحبتهایی شده است.
وی در ادامه گفت: شهردار بازوی اجرایی شهر و مجری طرح های شورای شهر است پس انتخاب شهردار متخصص، متدین و شورا باور موجب پیشرفت 50 درصدی کارها میشود.

وی در خصوص شاخصه های شورا برای انتخاب شهردار گفت: شهردار باید شورا باور، متخصصٰ متدین و با اخلاق باشد و آشنایی به مسائل فرهنگی و مدیریت از شاخصه های اعضای شورا برای انتخاب شهردار است.
وی از ذکر اسامی گزینه های مد نظر شورای منتخب امتناع کرد و گفت: انتخاب شهردار که از اولویتهای شورای شهر است لزوما به معنی تعویض شهردار نیست و ممکن است در بررسی ها شورا به این نتیجه برسد که شهردار فعلی کارآمد است و به ابقای شهردار فعلی بسنده کنیم. لزوم تعویض یا انتخاب شهردار بررسی افراد میباشد.
همچنین وی در ادامه گفت:با بررسی های صورت گرفته در خصوص مسائل شهری در جلسات غیر علنی شورای منتخب اولویت کاری شورای چهارم بررسی مشکلات و معضلات فرهنگی شهر و ایجاد راهکار برای رفع آنها می باشد
تگها: انتخاب, شهردار, قاسم, رئیس, اکبری, شورای, منتخب, شورای, شهر, محلات, صبح محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *