تمدید مذاکرات بخاطر سرسختی و زیاده خواهی های دشمنان است/تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی تکیه بر اقتصاد مقاومتی ست

4 آذر 1393 کد خبر : 988612467 | بازدید : 2319

صبح محلات: امام جمعه محلات

 

امام جمعه محلات: به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای و تمدید مذاکرات بخاطر سرسختی و زیاده خواهی غرب بخصوص آمریکا ست.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: تنها نتیجه مذاکرات رفع شبه و روشنگری برای افکار عمومی جهانیان بود و نشان داد ایران اهل مذاکره است و تمام فعایت های هسته‌ای آن صلح آمیز است.

 

وی در ادامه افزود: بالاترین نتیجه و نهایت بهره ایران از مذاکرات هسته ای خنثی سازی تبلیغاتی دشمن در خصوص ایران بود و به جهانیان نشان داد ایران به تعهدات خود پایبند است و این روشنگری برای افمار عمومی جهانیان باعث خنثی سازی پرژه ایران هراسی در جهان شد.

 

امام جمعه محلات با اشاره به حق ایران در استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای گفت: مطلوب واقعی که همان حق استفاده سلح آمیز هسته ای همانند همه کشور های جهان است هنوز حاصل نشده و به نظر میرسد دشمنان با سرسختی و زیاده خواهی نمیخواند ما به نقطه مطلوب خود برسیم.

 

وی تمدید مذاکرات هسته‌ای را بخاطر سرسختی و زیاده خواهی های دشمنان دانستو گفت: زیاده خواهی غرب بخصوص آمریکا باعث نرسیدن ایران به نقطه مطلوب خود که همان استفاده از انزژی صلح آمیز هسته‌ای و رفع کامل تحریم های ظالمانه است و رسیدن به این اهداف  ضامن استقلال ماست.

 

حجت الاسلام ربانی با اشاره به اعمال تحریم های ظالمانه بر علیه ایران گفت: به فرموده مقام معظم رهبری به جای نگاه به برداشتن تحریم ها، باید به ظرفیت های داخلی توجه کنیم و تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی تکیه بر اقتصاد مقاومتیاست.

 

وی در ادامه افزود: پیگیری مسائل مربوط به اقتصاد مقاومتی و رساندن توانایی ها و ظرفیت ها به نقطه اوج و به حدی که تحریم ها و تهدیدها نتواند ما را با مشکلات اقتصادی مواجه کند، از دغدغه های مقام معظم رهبری است.

 

وی در پایان گفت: به فرض حل کامل مسائل هسته‌ای و حصول توافق جامع، دشمنان ما به سراغ مسائل دیگر همانند حقوق بشر خواهند رفت و تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توانایی ها و ظرفیت های داخلی است.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, امام جمعه محلات, اقتصاد مقاومتی, تمدید مذاکرات ژنو, تحریم های ظالمانه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *