اجتماع بزرگ "در راه بیت المقدس" پنجم آذر در محلات برگزار خواهد شد

27 آبان 1393 کد خبر : 988612446 | بازدید : 3294

صبح محلات: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات

 

فرمانده سپاه ناحیه محلات در کنفرانس خبری ویژه هفته بسیج شهرستان محلات از برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان محلات با عنوان "در راه بیت المقدس" در روز چهارشنبه مورخ پنج آذر همزمان با سراسر استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، علی مطلبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات صبح امروز در تشریح ویژه برنامه های هفته بسیج در جمع خبرنگاران گفت: سپاه ناحیه محلات بیش از 60 عنوان برنامه کمی و کیفی جهت حفظ و ترویج ارزشهای انقلاب اسلامی و آشنایی مردم با بسیج ده‌ها میلیونی در سطح شهرستان برگزار خواهد کرد که مهمترین آنها برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، گلباران قبور مطهر شهداء و برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان محلات همزمان با سراسر استان خواهد بود.

 

وی در ادامه با معرفی مساجد به عنوان پایگاه اصلی و مردمی انقلاب گفت: در راستای تقویت مساجد و جذب جوانان به مسجد همایش مشترک ائمه محترم جمعه و جماعات شهرستان محلات، همراه با هیئت امنای مساجد و بسیجیان پایگاه های مقاومت نیز با هدف تقویت مساجد در روز چهارشنبه مورخ 28 آبان برگزار خواهد شد.

 

سرهنگ مطلبی در تشریح دیگر برنامه های هفته بسیج گفت: از جمله مهمترین و شاخص ترین برنامه های ناحیه محلات در هفته بسیج، حضور سازمان یافته حلقات صالحین با عنوان "میقات صالحین" در نماز جمعه، برگزاری همایش کوهپیمایی سراسری بسیجیان در روز جمعه و راه اندازی پایگاه های مشاوره دینی و ملاقات عمومی با فرمانده و شورای ناحیه مقاومت بسیج در محل مصلی نماز جمعه خواهد بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات در پایان با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص بسیج گفت: "بسیج باید سازماندهی بشود، باید یکدیگر را بشناسند، باید آمادگی به وجود بیاورند و آن را حفظ کنند" و امروز هم تکلیف بزرگ شما همین کارست. خیال نکنند که بسیج یک امر احساسی است. بسیج یک امر منطقی و فکری و ریشه دار و عمیق است و کسانی که در کار این حقیقت بزرگ شرکت دارند؛ همه آحاد ملتند، هر کسی که بسیجی است باید به بسیجی بودن خود افتخار کند. بسیجی بودن، مایه سرافرازی و سربلندی پیش پروردگار است.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, سپاه ناحیه محلات, هفته بسیج

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *