همزمان با هفته بزرگ داشت کتاب:نمایشگاه کتاب در دانشگاه آزاد واحد محلات افتتاح شد

26 آبان 1393 کد خبر : 988612441 | بازدید : 3239

صبح محلات: افتتاح نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در دانشگاه آزاد واحد محلات

 

به مناسبت هفته بزرگ داشت کتاب، نمایشگاهی شامل 1500 عنوان کتاب با موضوعات مختلف عمومی و دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، در این نمایشگاه کتاب که به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در مکان ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد محلات گشایش یافت بیش از 1500 عنوان با موضوعات مختلف عمومی و دانشگاهی با تخفیف 50% در معرض دید و فروش دانشجویان و دانشگاهیان قرار گرفته است.

مهدی ملک محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: برپا کردن نمایشگاه کتاب، یک اتفاق کاملا فرهنگی در حوزه کتاب می باشد، رویدادی که باید هرسال به دفعات اتفاق ‌افتد تا زمینه را برای در دسترس بودن کتب البته با هزینه کم جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی فراهم شود.

وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی جهت توسعه همه جانبه کشور است و اقشار مختلف به ویژه نسل جوان و نوجوان می توانند با مطالعه از تجربیات و درسهای گذشتگان و برترین های هر رشته استفاده کنند.

 

لازم به ذکر است این نمایشگاه از تاریخ 26 ال 29 آبان از ساعت 9 صبح الی 18 جهت بازدید علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات دایر می‌باشد.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, نمایشگاه کتاب, هفته بزرگداشت کتاب, اداره ارشاد محلات, دانشگاه آزاد محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *