رشد 205 درصدی کشف مواد مخدر /کشف بیش از 280 هزار لیتر سوخت قاچاق در محلات

22 آبان 1393 کد خبر : 988612434 | بازدید : 2428

صبح محلات: رشد 205 درصدی کشف مواد مخدر /کشف بیش از 280 هزار لیتر سوخت قاچاق در محلات

فرمانده انتظامي شهرستان محلات  با اشاره به كشف بيش از 45 كيلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان از ابتدای سال جاري تا كنون گفت: كشف مواد مخدر در سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال قبل 205 درصد رشد داشته است.

به گزارش صبح محلات، سرهنگ 2 "فرامرز گودرزي " در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با بيان خبر فوق گفت: فرماندهی انتظامی شهرستان محلات از ابتداي سال جاري طرح هاي مختلفي را در زمينه مبارزه با پديده شوم مواد مخدر و شناسايي و متلاشي كردن باندهاي تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح شهرستان اجرا كرده است.

وی با اعلام اينكه مواد مخدر ريشه بسياري از جرائم ديگر است خاطر نشان كرد: بسيار از سرقت هاي خردي كه در سطح شهرستان اتفاق مي‌افتد توسط افراد معتاد و به منظور تهيه مواد مخدر صورت مي گيرد.

فرمانده انتظامي شهرستان محلات  تاكيد كرد: براي پيشگيري از افتادن جوانان به دام اعتياد، ضروريست والدين نظارت غير محسوس و بيشتري بر فرزندان خود داشته و اجازه ندهند فرزندانشان در هر محفل ناشناخته اي حضور يابند.

در ادامه سرهنگ گودرزي به بيان ساير فعاليتهاي فرماندهی انتظامی محلات در هشت ماه نخست امسال گفت: در بازه زماني مذكور بیش از دویست و 81 هزار و 600 ليتر سوخت غير مجاز، دستگيري تعداد 440 نفر معتاد و 31 نفر قاچاقچي مواد مخدر، دستگيري 55 نفر سارق و در مجموع كاهش 41 درصدي سرقت در اين بازه زماني در مدت مشابه سال قبل را داشته ايم.

سرهنگ گودرزي در خاتمه تصريح كرد: در ايجاد امنيت و برخورد با مخلان نظم و امنيت و اسايش عمومي با مشاركت مردم عزيز از هيچ تلاشي دريغ ننموده و با جديت با مجرمين برخورد خواهيم نمود .

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, کشف مواد مخدر, کشف سوخت قاچاق, فرماندهی انتظامی محلات, سرهنگ گودرزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *