داعش نماید اسلام یزیدی و آمریکایی ست

11 آبان 1393 کد خبر : 988612412 | بازدید : 3040

 

 

امام جمعه نیم ور: یزید و یزیدیان نماد استکبار جهانی و اسلام امریکایی است و داعش نیز پرچم دار اسلام آمریکایی ست.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام لطفی امام جمعه شهر نیم ور در آیین نمادین نواختن زنگ استکبار ستیزی که صبح امروز همزمان با سراسر کشور در مدرسه خیر ساز تیموری شهر نیم ور برگزار شد داعش را نماد اسلام یزیدی و آمریکایی دانست و گفت: داعش و تکفیری‌ها نماد اسلام آمریکایی هستند و در لباس و ظاهر اسلام به دنبال ضربه زدن به بیداری اسلامی هستند.

 

وی در ادامه با معرفی امام حسین(ع) به عنوان نماد اسلام ناب محمدی و یزید و یزیدیان به عنوان نماد اسلام آمریکایی گفت: روحیه استکبار ستیزی شیعیان برگرفته از قیام و شعار های اباعبدالله الحسین(ع) است و ما تقارن یوم الله 13 آبان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی با عاشورای حسینی را به فال نیک میگیریم.

 

حجت الاسلام لطفی، حوادث تاریخی 13 آبان را نمادی از حرکت استکباری و خبیثانه آمریکا دانست و گفت: به حمدالله تمامی نقشه های شوم استکبار جهانی بخصوص آمریکا با حضور مردم انقلابی ایران در صحنه و به نمایش گذاشتن روحیه جهادی و استکبار ستیزی خنثی شده است.

 

وی در پایان با اشاره به مذاکرات 5+1 گفت: با وجود تمامی نرمشهایی که البته با تایید مقام معظم رهبری در مقابل استکبار جهانی از خود نشان داده ایم اما متاسفانه هنوز هیچ تغییری در رویکرد استکباری امریکا شاهد نیستیم.

 

لازم به ذکر است در پایان این مراسم زنگ استکبار ستیزی با حضور مسئولین محلی در مدرسه خیر ساز حاج علی تیموری نواخته شد.

 

 

صبح محلات: زنگ استکبار ستیزی

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, نیم ور, امام جمعه نیم ور, زنگ استکبار ستیزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *