نیروی انتظامی نیروی امامت و ولایت است

14 مهر 1393 کد خبر : 988612357 | بازدید : 4214

صبح محلات:نیروی انتظامی نیروی امامت و ولایت است

 

حجت الاسلام لطفی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی: نیروهای مسلح و نیروی انتظامی به واسطه خدمت در جمهوری اسلامی و حکومت ولایت فقیه، نیروی امامت، ولایت و جمهوری اسلامی است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت لاسلام لطفی امام جمعه شهر نیم ور صبح امروز با حضور در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان محلات ضمن عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر تقارن هفته نیروی انتظامی با این دو عید اسلامی را به فال نیک گرفت و گفت: اعیاد قربان و غدیر تجلی نعمت بندگی و ولایت است و نیروی انتظامی به واسطه خدمت در جمهوری اسلامی، نیروی ولایت فقیه و امامت است و این نیروی انتظامی یکی از سرمایه های اصلی این نظام است.

 

وی در ادامه گفت: نظام جمهوری اسلامی هم به واسطه نعمت ولایت و امامت توانسته نظام استکباری را به چالش کشیده و گفتمان ولایت فقه و جمهوری اسلامی را در جهان بسط دهد.

 

حجت الاسلام لطفی امنیت و آرامش را لازمه رشد و تعالی دانست و گفت: امنیت در جامعه همانند هوا است و از نعمت‌هایی ست که نمیتوان آن را نادیده گرفت و تا زمانی که چنین نعمتی در دسترس باشد کسی قدر آن را به خوبی نخواهد دانست.

 

وی نیروی انتظامی را یک نیروی مردمی دانست و گفت: امروز نیروی انتظامی یک نیروی برامده از مردم و در خدمت مردم است و آشنا کردن افکار عمومی جامعه با وظایف، دستاوردها و خدمات نیروی انتظامی به مردم لازمه تعامل بیشتر این نیرو با مردم است.

 

وی امنیت را لازمه رسیدن به ارامش در دنیا و آخرت دانست و گفت: نه تنها دنیا بلکه آخرت نیز نیازمند امنیت است و نیروی انتظامی در این راستا وظیفه سنگینی بر عهده دارد و مجموعه نیروهای مسلح باید به واسطه خدمت در نظام جمهوری اسلامی و حکومت ولایت فقیه باید الگویی برای نیروهای نظامی و انتظامی سراسر جهان باشند.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, صبحگاه مشترک, هفته نیروی انتظامی, امام جمعه نیم ور, نیروی انتظامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *