فرمانده انتظامی محلات: ملاقات عمومی با شهروندان از مهمترین برنامه های هفته نیروی انتظامی است

12 مهر 1393 کد خبر : 988612350 | بازدید : 3587

صبح محلات: فرماندهی انتظامی محلات

 

فرمانده انتظامی محلات از ملاقات های عمومی با مردم به منظور بررسی مشکلات مردم در طول هفته ناجا خبر داد.

به گزارش صبح محلات، سرهنگ فرامرز گودرزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات ضمن اعلام " تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار" به عنوان شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری، در تشریح کلی برنامه های هفته ناجا گفت: ملاقات عمومی با شهروندان به منظور بررسی مشکلات آنها از مهمترین برنامه های نیروی انتظامی در هفته ناجا است.


گودرزی در ادامه افزود: برنامه های امسال نیروی انتظامی در هفته ناجا از روز دوشنبه چهاردهم مهرماه با برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در ساختمان فرماندهی انتظامی محلات و رژه یگانهای نظامی و انتظامی در سطح شهرستان آغاز خواهد شد.


وی همچنین افزود: غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء، دیدار های روزانه با خانواده معظم شهداء و ایثارگران در طول هفته و همچنین برگزاری نشست های تخصصی با صاحب نظران حوزه های فرهنگی و اجتماعی در طول هفته از مهمترین برنامه های فرماندهی انتظامی محلات است.

سرهنگ گودرزی در پایان گفت: به منظور بررسی مشکلات مردمی نیز ملاقات های عمومی در طول هفته ناجا برنامه ریزی شده است که شهروندان میتوانند روزانه با تماس با شماره 43224050 در خصوص زمان حضور برای ملاقات با فرماندهی انتظامی محلات، تعیین وقت کنند.
تگها: صبح محلات, هفته نیروی انتظامی, شهرستان محلات, محلات, ملاقات عمومی با فرماندهی انتظامی محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *