دیدار روحانیون و ایثارگران محلات با فرماندار جدید/استفاده از فتنه گران خط قرمز جامعه ایثارگری

8 مهر 1393 کد خبر : 988612346 | بازدید : 2616

 

 

 دلسوزان فرهنگی شهر در دیدار با سپرست فرمانداری محلات، موضع گیری علیه فتنه و عدم استفاده از فتنه گران در سمت های مختلف را از مهمترین دغدغه‌های خود و مردم ولایت مدار شهرستان عنوان کردند.

 

به گزارش صبح محلات، در این دیدار که صبح روز گذشته در محل سالن اجتماعات فرمانداری انجام شد، نحوه مدیریت شهرستان، جابجایی مدیران، استفاده از مدیران ارزشی، موضع گیری علیه فتنه و عدم استفاده از فتنه گران در سمت های مختلف را از مهمترین دغدغه‌های خود و مردم ولایت مدار شهرستان عنوان کردند.

 

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام حاج رضایی امام جماعت مسجد فاطمیه و برادر سه شهید طی مطالبی نحوه مدیریت شهرستان، شایعاتی در خصوص جابجایی مدیران، استفاده از مدیران ارزشی، موضع گیری علیه فتنه و عدم استفاده از فتنه گران در سمت های مختلف، برقراری وحدت و یکپارچگی در سطح شهرستان و استفاده از نظرات ایثارگران، پرداخت.

 

در ادامه این جلسه غلامحسین رضایی آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس و محمد نجفی از فرماندهان ناحیه مقاومت و جانباز و رزمنده دوران جنگ تحمیلی ضمن حمایت از فرماندار جدید به بیان دیدگاه ها، انتظارات و خواسته های جامعه ایثارگران و خود در خصوص حرکت حول محور ولایت، تأکید بر بیانات و موضع گیری مقام معظم رهبری در بحث فتنه، حفظ ارزشها و ادامه دادن راه شهدا و فعال کردن ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پرداختند.

 

در بخش دوم این جلسه سجادی سرپرست فرمانداری محلات ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین گفت: مردم محلات مردمی فهیم، با غنای فرهنگی بالا و پیشینه مذهبی زیادی هستند که دارای پتانسیل های اقتصادی مناسبی نیز هستند، وی پتانسیل های اقتصادی محلات را به سه دسته معادن، گل و گیاه و گردشگری تقسیم کرد و ادامه داد دو پتانسیل دیگر محلات عالم خیز بودن و دارالخیرین بودن آن است.

 

وی با انتقاد از طرح برخی مباحث در شهرستان و انتقاد از سخنان نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی که از تریبون نماز جمعه مطرح شد گفت: انتقاد باعث برطرف شدن نقاط ضعف می‌شود و روحانیت پتانسیل خوبی است و ما باید از این پتانسیل در راستای ایجاد زمینه های مناسب فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استفاده کنیم.

 

سجادی در ادامه گفت: در کشور سه قوه داریم چنانچه این قوا در راستای نظام حرکت کنند، سود و نفع آن به مردم می‌رسد و بنده قصد انجام کار در شهرستان را دارم و از پتانسیل روحانیت محترم نیز در این راستا استفاده خواهم کرد.

 

وی افزود: استراتژِی من در محلات ابتدا شناخت مدیران می باشد نه جابجایی بدون تدبیر، من مدیری را بدون تحقیق و ارزیابی عملکرد تغییر نمی دهم اولویت برای بنده مردم و کار برای مردم است و با استفاده از نقاط قوت موجود، از نقاط ضعف درس خواهیم گرفت و آن را اصلاح می کنیم.

 

وی مبنای کار خود را رفاقت و همدلی و سمت و سوی کار خود را قانون عنوان کرد و گفت:  هدف اصلی حفظ نظم و آرامش در شهرستان است و با دوری از سیاسی کاری برای مردم کار خواهیم کرد که این مهم نیاز به حمایت مردم به ویژه روحانیت معظم و معزز دارد تا در مواقع ضعف موارد را به ما یاد آور شوند.

 

وی در پایان ایثارگران را سرمایه های اصلی این انقلاب عنوان کرد و گفت: قطعا در تصمیمات از نظر این افراد نیز استفاده خواهیم کرد.

 

صبح محلات: دیدار روحانیون و ایثارگران با سرپرست فرمانداری محلات

 

صبح محلات: دیدار روحانیون و ایثارگران با سرپرست فرمانداری محلات

 

صبح محلات: دیدار روحانیون و ایثارگران با سرپرست فرمانداری محلات

 

صبح محلات: دیدار روحانیون و ایثارگران با سرپرست فرمانداری محلات

 

صبح محلات: دیدار روحانیون و ایثارگران با سرپرست فرمانداری محلات

 

 
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, سرپرست فرمانداری محلات, روحانیون, ایثارگران, فتنه, فتنه گران

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *