متاسفانه مدیر ارشد استان به علت کهولت سن توسط دیگران مدیریت می‌شود

2 مهر 1393 کد خبر : 988612329 | بازدید : 2035

صبح محلات: نماینده محلات

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی: لازم است استاندار برنامه خود را به دور از شعار و عملکرد یکساله خود را در زمینه تامین پزشک، جاده، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی، رفع مشکلات اقتصادی و مسائل دیگر به صورت شفاف ارائه دهد.

 

به گزارش صبح محلات، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه 30 شهریور در نطق میان دستور خود خطاب به وزیر کشور با بیان اینکه سونامی بی‌جهت تغییرات از یکسو، بکارگیری برخی از چهره‌های مسئله دار و فتنه انگیز از سوی دیگر در استان مرکزی موجب سلب اعتماد عمومی را فراهم کرده است گفت: امید است با تذکر به موقع به مدیریت ارشد استان که متاسفانه به علت کهولت سن دیگران او را مدیریت می‌کنند، از شیوع این ضایعه جلوگیری کنند.

 

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات، فناوری  مجلس خطاب به استاندار مرکزی گفت: لازم است استاندار برنامه خود را به دور از شعار و عملکرد یکساله خود را در زمینه تامین پزشک، جاده، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی، رفع مشکلات اقتصادی و مسائل دیگر به صورت شفاف ارائه دهد.

 

 وی خطاب به وزیر کشور و وزیر اقتصاد با بیان اینکه استاندار در چند جلسه بیان داشت که هیچگونه بودجه‌ای برای امور اضطراری استان در اختیار ندارد، "آیا این خبر صحیح است؟" گفت: اگر صحیح است دست وی را باز بگذارید تا بتواند مسائل را مدیریت کند و اگر صحیح نیست به وی تذکر جدی داده شود.

 

 عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات، فناوری مجلس خطاب به وزیر کشور و وزیر بهداشت ضمن تشکر از اقدامات وزیر بهداشت افزود: لازم است نسبت به اختصاص پزشک متخصص و عمومی به روستا‌ها و شهرهای حوزه انتخابیه در فصل نقل و انتقال اقدام فرمایید.

 

 وی خطاب به وزیر شهر و راه سازی گفت: تکمیل راه دلیجان- نراق، مشهد اردهال، راه دلیجان- محلات حدفاصل باقرآباد نسبت به روشنایی این جاده‌ها و تعیین تکلیف مسکن مهر در حوزه انتخابیه و تعیین تکلیف جاده کمربندی شرقی دلیجان، سیاست و روش این وزارتخانه باید هر چه سریعتر مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

 سلیمی ضمن تذکر به رئیس جمهور با بیان اینکه امروز رکود و بیکاری به عنوان دو معضل اساسی کشور نیازمند تدبیر و درایت و نه شعار و سخنرانی است، ادامه داد: واردات بی‌رویه، کاهش تعرفه واردات برخی از محصولات قطعا در جلوگیری از رکود تاثیری نخواهد داشت.

 

لازم به ذکر است سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از مخالفان تغییر فرمانداران در استان مرکزی بخصوص شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود بود و جهت ابقاء "یارمحمدی" فرماندار سابق محلات که اول مهر ماه تودیع شد تلاش‌های فراوانی کرد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, تغییر فرماندار محلات, نماینده محلات, کهولت سن مدیران, مدیر ارشد استان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *