کسانی که به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند دچار آلزایمر سیاسی و تاریخی شده‌اند

2 مهر 1393 کد خبر : 988612328 | بازدید : 1497

صبح محلات: نماینده محلات و دلیجان در مجلس

 

علیرضا سلیمی، نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی: کسانی که تصور می کنند تمسک به ریسمان پوسیده آمریکا مسائل و مشکلات را حل می کند توصیه می کنیم یکبار دیگر لیست سیاه جنایات این عفریت دون صفت را ملاحظه کنند.

 

به گزارش صبح محلات، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس با بیان اینکه این هفته یادآور شکوه حماسه آفرینی ملت ایران است، گفت: حماسه دفاع مقدس نشان داد که می‌توان به جای زدن تکیه بر قدرت‌های پوشالی با استعانت از خدای متعال و تکیه بر قدرت های مردم از کیان و هستی خود دفاع کرد.

 

وی با بیان اینکه صدام زبون تر از آن بود که دست به ماجراجویی زند، گفت: آنچه مهم است نقش آمریکای جنایتکار در تحریک و حمایت از این عنصر وابسته بود که ملت ما هیچ گاه این خیانت را فراموش نخواهد کرد.

 

سلیمی با بیان اینکه کسانی که امروز به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند دچار آلزایمر سیاسی و تاریخی شده اند ادامه داد: آیا اینان حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری در کوران جنگ را فراموش کرده اند؟ آیا  شما دست آمریکایی‌ها در حمله به کشتی ایران تجاوز به سکوهای نفتی، حمایت سیاسی تسلیحاتی از صدام، تحریم خرید نفت ایران، حصر تسلیحاتی ما و صدها جنایت این قدرت خونخوار را به نسیان سپرده‌اید.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: کسانی که تصور می کنند تمسک به ریسمان پوسیده آمریکا مسائل و مشکلات را حل می کند توصیه می کنیم یکبار دیگر لیست سیاه جنایات این عفریت دون صفت را ملاحظه کند تا از خوش خیالی نجات پیدا کرده و خدای نکرده در دام این قداره بند بین المللی گرفتار نشود و دست به اقدام نا به جا نزنند.

 

منبع:خبرگزاری مجلس
تگها: صبح محلات, نماینده محلات, جنایات آمریکا, آلزایمر سیاسی, هفته دفاع مقدس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *