سجادی سکاندار فرمانداری محلات شد

1 مهر 1393 کد خبر : 988612326 | بازدید : 4618

 

 

سید احمد سجادی معاون اقتصادی دفتر امور اقتصادی استانداری استان مرکزی با حکم سرپرستی استاندار مرکزی به عنوان فرماندار محلات انتخاب شد.


به گزارش خبرنگار صبح محلات، صبح سه شنبه اول مهر ماه و همزمان با بازگشایی مدارس حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی وارد محلات شد تا در جلسه شورای اداری این شهرستان "یارمحمدی" را از سمت فرمانداری محلات تودیع و "سید احمد سجادی" را با حکم سرپرستی به عنوان فرماندار محلات معارفه کند.

 

حسن بیگی در این جلسه گفت: از مهمترین کارهای فرمانداران در شهرستان‌ها به عنوان نماینده دولت، ساماندهی امورات مالی دولت، برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان، رسیدگی به عمران و آبادانی شهرستان و اصلاح کار مردم دانست.

 

وی ضمن تشکر از تلاش های یارمحمدی در سمت فرمانداری محلات گفت: برای ایشان یک پست مدیریتی و ستادی در استانداری درنظر گرفته شده است و پس از انجام هماهنگی های لازم به ایشان ابلاغ خواهد شد.

 

یارمحمدی در ادامه ضمن تبریک به سجادی برای انتصاب در سمت فرمانداری محلات گفت:  من از تمامی مسئولین شهرستان می‌خواهم تا فرماندار جدید را در پیشبرد اهداف و برنامه‌های خود یاری کنند و من نیز قطعا به عنوان یک شهروند محلاتی در کنار ایشان خواهم بود.


لازم به ذکر است "یارمحمدی" پیش از این  در مصاحبه با خبرنگار صبح محلات گفته بود: چند مسئولیت در استانداری مرکزی و سابقا در دیگر استان ها به من پیشنهاد شده بود ولی، به علت شرایط خاص و این که ترجیح می دهم در شهرستان خودم خدمت کنم هیچ یک از آنها راقبول نکردم.

 

صبح محلات: تودیع و معارفه فرماندار محلات
تگها: صبح محلات, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, فرماندار محلات, تودیع و معارفه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *