قطار تغییر فرمانداران استان مرکزی در ایستگاه محلات

31 شهریور 1393 کد خبر : 988612324 | بازدید : 2955

قطار تغییر فرمانداران استان مرکزی در حالی به ایستگاه محلات رسید که نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از برنامه ریزی برای آن اظهار بی اطلاعی کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، در حالی که تمام مسئولین شهرستان محلات در فکر اجرای صحیح برنامه های هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس هستند، فرماندار محلات صبح فردا تودیع خواهد شد.

 

طبق اخبار واصله قرار است صبح فردا و در جلسه شورای اداری که به همین مناسبت تشکیل خواهد شد سید احمد سجادی که سابقا مدیر دفتر اقتصادی استانداری استان مرکزی بوده سکان هدایت فرمانداری محلات را در دست بگیرد.

 

حجت الاسلام سلیمی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جای تعجب دارد که موضوع به این مهمی را بدون اطلاع قبلی برنامه ریزی و اجرا می‌کنند و هنوز هم از استانداری یا فرمانداری در این خصوص هیچ اطلاعی به من نداده اند و من از طریق تماس تلفنی شهروندان از موضوع جلسه فردا مطلع شده ام.

 

وی در ادامه گفت: من قطعا در جلسه فردا حاضر نخواهم شد، چون علاوه بر این که هیچ اطلاعی به من داده نشده و برای آن برنامه ریزی نکردم، باید در صحن علنی مجلس حضور داشته باشم.

 

وی در پایان گفت: من هیچ شناختی نسبت به ایشان ندارم و مطمئنم ایشان نیز هیچ شناختی نسبت به شهرستان ندارند.

 

لازم به ذکر است غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات پیش از این در گفتگو با خبرنگاران و محافل خصوصی از قبول مسئولیت در شهرهای دیگر امتناع کرده و دلیل آن را نیز حضور و خدمت رسانی به مردم شهرستان محلات عنوان کرده بود.
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, شهرستان محلات, تودیع و معارفه, تودیع فرماندار محلات, تغییر در فرمانداری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *