دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه ملی گل و گیاه صبح امروز افتتاح شد

25 شهریور 1393 کد خبر : 988612313 | بازدید : 4433

 

 

دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه ملی گل و گیاه محلات صبح امروز با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه ملی گل و گیاهان زینتی محلات پس از دو سال وقفه صبح امروز در زمینی به مساحت 37 هزار مترمربع با 100 غرفه به وسعت یک هزار و 650 مترمربع و دو هزار مترمربع فضای گلخانه متشکل از گل طبیعی و شاخه بریده با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، مشاور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین محلی و استانی افتتاح شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی محلات گفت: این جشنواره با حضور 56 شرکت تولید کننده گل و گیاه و  پرورش دهندگان گل های زینتی از چالوس، نوشهر و دزفول  تا 29 شهریورماه در پایانه گل و گیاه محلات در معرض دید علاقمندان از سراسر کشور قرار دارد.

 

وی در ادامه  افزود: در این نمایشگاه 27 غرفه نیز به منظور نمایش توانمندی های شهرستان محلات در زمینه صنایع دستی، سوغات و غذاهای بومی برپا شده است و با برگزاری جشن های شبانه، بازی های بومی و جشنواره غذاهای محلی میزبان حضور مردم در جشنواره هستیم.

 

مدیر جهاد کشاورزی محلات در پایان گفت: گل و گیاهان زینتی یکی از محصولات مهم بخش کشاورزی استان مرکزی و به ویژه محلات است و منبع درآمد یک سوم جمعیت 54 هزار نفری این شهرستان است.

 

دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه ملی گل و گیاهان زینتی محلات از 25 تا 29 شهریور ماه در پایانه گل و گیاهان زینتی محلات در معرض دید عموم مردم محلات قرار دارد.

 

صبح محلات: افتتاح دوازدهمین جشنواره گل و گیاه

 

صبح محلات: افتتاح دوازدهمین جشنواره گل و گیاه

 

صبح محلات: افتتاح دوازدهمین جشنواره گل و گیاه

 

صبح محلات: افتتاح دوازدهمین جشنواره گل و گیاه

 

 
تگها: صبح محلات, محلات, شهرستان محلات, جشنواره گل محلات, نمایشگاه گل محلات, جشنواره گل و گیاه زینتی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات