داعش محصول آمریکا ست

22 شهریور 1393 کد خبر : 988612303 | بازدید : 6154

صبح محلات: امام جمعه محلات
حجت الاسلام مهدی ربانی: داعش محصول حمایت های آمریکا از افراطیون با هدف از میان برداشتم محور مقاومت است.


به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات ظهر امروز و در خطبه های نماز جمعه با اشاره به برنامه ریزی آمریکا برای ایجاد اجماع جهانی برای مقابله با داعش گفت: همه افکار عمومی جهان می‌دانند داعش محصول آمریکا و حمایت های مالی و تسلیحاتی آنها با هدف از میان برداشتن محور مقاومت بوده است.

 امام جمعه محلات در ادامه با اشاره به نا کام ماندن آمریکا در از میان برداشتن محور مقاومت به وسیله داعش گفت: آمریکا به دلیل ناکام ماندن اهدافش در حمایت های همه جالنبه از داعش سعی دارد با اجماع جهانی و جنگ، داعش را از میان بردارد.

ربانی در خصوص اهداف آمریکا از ورود به جنگ با داعش گفت: از مهمترین اهداف آمریکا باقی ماندن و حضور در کشور های سوریه، عراق و در کل خاورمیانه است و آمریکا در تلاش است با از میان برداشت داعشی که  امروز در حال نابودی است خود را به عنوان منجی جهان نشان دهد.

وی، سخنان اوباما در خصوص حمایت از مخالفان میانه روی دولت سوریه و تقویت آنها را نشان دیگری از حمایت های غرب از داعش و تروریسم در منطقه دانست.

امام جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عمل جراحی مقام معظم رهبری و طلب سلامتی عاجل برای ایشان گفت: این اتفاق فرستی مغتنم برای یادآوری نعمت ولایت و فرستی برای نمایش رابطه عاطفی مردم با مقام معظم رهبری و درخواست شفا برای ایشان است.

وی در ادامه گفت: با نگاهی گذرا به گذشته نچندان دور و پس از رحلت حضرت امام خمینی(ره)، شاهد حکمت و فرزانگی مقام معظم رهبری که موجب خروج سلامت ما و جمهوری اسلامی از توطئه های استکبار جهانی شد هستیم به نحوی که در حال حاظر تمام قدرت های جهانی روی جایگاه بالای ایران در منطقه تاکید دارند.

حجت الاسلام ربانی همچنین در خطبه اول نماز جمعه این هفته با اشاره به آیات و روایاتی از معصومین در خصوص شادی حلال گفت: شادمانی به دو دسته است یکی شادمانی برای حق که شادمانی پسندیده و مورد تاکید اسلام و دیگری شادمانی برای غیر حق و آلوده به گناه و غیر دینی است که اسلام بشدت آن را نهی کرده است.

امام جمعه محلات در پایان با ضروری بودن فراهم کردن شادی و شادمانی در جامعه اسلامی گفت: پیامبر اسلام برترین کارها بعد از نماز را شادمان کردن مردم و مومنین بدون آلودگی به گناه می‌داند.
تگها: امام جمعه محلات, صبح محلات, نماز جمعه محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, حمایت آمریکا از داعش, داعش, مبارزه با تروریسم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *