رئیس جمهور باید شجاعانه نقش آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی را بیان کند

1 مهر 1393 کد خبر : 988612238 | بازدید : 515

 

 

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، رئیس جمهور در سخنرانی خود در سازمان ملل باید شجاعانه نقش آمریکا و سازمان ملل در جنایات غزه را بیان کند.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات با توجه به نزدیکی سفر رئیس جمهور به سازمان ممل گفت: رئیس جمهور باید از فرصت سخنرانی که در سازمان ملل دارد به خوبی استفاده و مواضع جمهوری اسلامی را شجاعانه بیان کند.

 

سلیمی در ادامه افزود: بیان و معرفی حامیان اصلی رژیم کودک کش صهیونیستی در جنایات اخیر در غزه یکی از موضوعات بسیار مهمی ست که بیان آن از طرف رئیس جمهور حتما می‌تواند در شفاف سازی و روشن سازی افکار عمومی جهان مفید به فایده باشد.

 

وی همچنین با اشاره به دروغ پراکنی آمریکا در خصوص برنامه سلح آمیز هسته‌ای ایران در افکار عمومی جهان گفت: با وجود بیان صریح نظر فقهی رهبری در خصوص حرام بودن استفاده تسلیحاتی از فناوری هسته ای، رئیس جمهور باید به صراحت افرادی را که افکار عمومی جهان را بر علیه برنامه های هسته‌ای خراب کردند معرفی و نقش محوری آنها در ایجاد تحریم های ظالمانه بر علیه ایران را بیان کند.

 

این نماینده مجلس در پایان با اشاره به ترس و واهمه برخی از بیان نام آمریکا در کنار رژیم صهیونیستی و اشاره به نقش آمریکا در جنایات این رژیم گفت: رئیس جمهور باید شجاعانه به بیان نقش حمایتی آمریکا و سازمان ملل بپردازد و صراحتا آمریکا را به عنوان حامی تسلیحاتی و مالی رژیم صهیونیستی در کشتار کودکان غزه معرفی کند.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, محلات, سازمان ملل, مجمع عمومی سازمان ملل, رییس جمهور

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *