مقاومت تنها راه پیروزی مردم مظلوم فلسطین است

3 مرداد 1393 کد خبر : 988612213 | بازدید : 2319

صبح محلات: راهپیمایی روز قدس

 

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی: مقاومت، نه مذاکره، تنها راه پیروزی مردم مظلوم فلسطین در مقابل رژیم اشغالگر قدس است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پایانی روز جهانی قدس در محلات ضمن اعلام مقاومت به عنوان تنها راه پیروزی بر رژیم غاصب صهیونیستی گفت: جنگ کنونی در غزه چهارمین جنگی است که صهیونیست ها در 6 سال گذشته به مردم مظلوم باریکه غزه تحمیل کرده و تا کنون در تمام جنگ های گذشته نیز شکست خورده اند و مقاومت تنها راه پیروزی آنهاست.

 

وی با اشاره به انتفاضه اول و دوم مردم فلسطین گفت: سلاح اصلی مردم مظلوم فلسطین در انتفاضه های اول و دوم تنها سنگ بود اما امروز به لطف مقاومت نه مذاکره موشک به سلاح اصلی مقاومت تبدیل شده است.

 

نماینده مردم محلات با اشاره به حمله موشکی حماس و مقاومت به تل آوریو گفت: در طول عمر رژیم اشغال گر قدس این اولین بار است که شهر تل آویو مورد اصابت موشک قرار گرفته و حتی اعراب در زمان جنگ شش روزه با اسرائیل نتوانستند این شهر را که به ادعای خود صهیونیستها امن ترین شهر دنیاست را با موشک هدف قرار دهند.

 

وی در ادامه با اشاره به هدف قرار گرفتن فرودگاه بن گورین و نفوذ نیروهای مقاومت به خاک فلسطین اشغالی گفت: این ها همه نشان از شکست اسرائیل در این جنگ است و مهمترین شاخصه های اثبات شکست سهیونیست ها در این جنگ را سه محور، شکست اطلاعاتی به واسطه شکست در محاسبات و اطلاعات غلط نظامی مورد نیاز جنگ، شکست اخلاقی به واسطه کشتار زنان و کودکان و استفاده از سلاح های ممنوعه و شکست امنیتی به واسطه عدم توانایی در امنیت سرزمین های اشغالی پس از 60 سال اشغال دانست.

 

حجت الاسلام سلیمی با اشاره به جنایات گسترده صهیونیست‍‌ها در سرزمین های اشغالی گفت: خیانتهای قطر، عربستان و مصر به مردم و آرمان فلسطین هیچ گاه از اذهان مردم مسلمان جهان پاک نخواهد شد و مجامع بین المللی به واسطه سکوت خود که باعث گستردگی این جنایات شد باید پاسخگوی افکار عمومی جهان باشند.

 

 
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, راهپیمایی روز قدس, نماینده محلات در مجلس, سخنرانی روز قدس, حجت الاسلام سلیمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *