حضور حماسی مردم روزه دار محلات در راهپیمایی روز قدس

3 مرداد 1393 کد خبر : 988612212 | بازدید : 2622

 

 

مردم مومن و روزه دار محلات با شعار های مرگ بر اسرائیل حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به رخ جهانیان کشیدند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، مردم مومن و روزه دار محلات با حضور پر شور و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس و با مشت های گره کرده و فریاد های "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، از اسرائیل غاصب و حامی جنایات آن آمریکا اعلام برائت کردند.

 

در این راهپیمایی که از ساعت 11 و سی دقیقه صبح امروز سوم مرداد با اجتماع مردم در میدان نماز محلات آغاز شده بود، مردم روزه دار با وجود گرمی هوا حد فاصل میدان نماز تا مصلی نماز جمعه محلات را طی کردند تا ضمن اعلام حمایت خود از فتوای امام خمینی(ره) در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس به وظیفه دینی و انسانی خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عمل کرده باشند.

 

زنان، مردان، کودکان و حتی مردم مسن با وجود مشقت زیاد به علت گرمی هوا و سختی روزه داری در این روزهای گرم و طولانی تابستان با حضور چشم گیر و فریاد های خود سعی کردند سران کشور های عرب و کشور های به اصطلاح حامی حقوق بشر را از خواب خود خواسته بیدار کنند تا با چشمانی باز شاهد کشتار زنان و کودکان مظلوم فلسطین به دست جنایت کاران صهیونیست باشند.

 

حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات در خصوص حضور مردم محلات در این راهپیمایی به خبرنگار ما گفت: مردم انقلابی و غیرتمند محلات هرگاه احساس کنند با حضور خود می‌توانند به وظیفه دینی و اسلامی خود عمل کنند بدون توجه به مشقت ها و سختی ها وارد عرصه شده ادای دین می‌کنند.

 

امام جمعه محلات در ادامه گفت: امروز شاهد آن هستیم مردم محلات در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین و غزه و برای محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب با حضور پر شور و حرارت در راهپیمایی  روز قدس و فریاد زدن شعار‌های انقلابی حماسه ای دیگر آفریدند.

 

یارمحمدی فرماندار محلات نیز با اشاره به حضور کسترده مردم محلات در راهپیمایی روز قدس گفت: به حمدالله مردم محلات امسال نیز با حضور پر شور و حماسی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این شهرستان ثبت و ضبط کردند.

 

فرماندار محلات در ادامه گفت: مردم روزه دار محلات با توجه به گسترش جنایات اسرائیل در جنگ اخیر در غزه و فلسطین و انتشار گسترده این تصاویر در رسانه ها، همچون دیگر مردم آزاده و مسلمان سراسر جهان با مشت های گره کرده و شعار های خود حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به رخ جهانیان کشیدند.

 

مردم روزه دار محلات پس از پایان راهپیمایی با حضور در مصلی نماز جمعه محلات با شعار ها و تکبیر های خود ضمن قرائت قطع نامه‌ای در 10 بند حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

 

گزارش تصویری مرتبط

 

صبح محلات: راهپیمایی روز قدس در محلات

 

صبح محلات: راهپیمایی روز قدس در محلات

 

صبح محلات: راهپیمایی روز قدس در محلات

 

 
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, راهپیمایی روز قدس, راهپیمایی روز قدس در محلات, عکس راهپیمایی, عکس راهپیمایی روز قدس, عکس محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *