صهیونیسم پدیده ای سیاسی برای سلطه بر جهانیان است

2 مرداد 1393 کد خبر : 988612207 | بازدید : 2077

صبح محلات: امام جمعه محلات

 

امام جمعه محلات: صهیونیسم تشکیلاتی صرفا سیاسی با هدف کلی سلطه بر بشریت است که برای رسیدن به اهداف خود از هر روشی استفاده میکند.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس، روزی جهانی است که به ابتکار امام راحل مشخص شد و هدف اصلی آن خروج قضایای اشغال فلسطین از یک جریان قومی و حزبی به یک جریان اسلامی و جهانی بود.

 

حجت الاسلام ربانی در ادامه افزود: روز جهانی قدس، نگرش های خورد قومی و حزبی را به یک نگرش و جریان اسلامی تبدیل کرد و مردم فلسطین در گذشته در راه مبارزه با این رژیم منحوس تنها بودند و پس از اعلام روز جهانی قدس از جانب امام خمینی(ره) رژیم صهیونیستی با جهان اسلام و وجدان های بیدار مسلمین جهان مواجه شد.

 

وی در ادامه گفت: امام خمینی وجدان سیاسی و انسانی مردم جهان را با وجدان دینی آمیخت و گامی مهم در مقابله با صهیونیسم که پدیده ای صرفا یهودی نیست برداشت.

 

امام جمعه محلات همچنین در خصوص چرایی گسترش جنایات رژیم اشغال گر قدس در جنگ اخیر با مردم باریکه غزه گفت: رژیم صهیونیستی پس از شکست در جنگ های 33، 22 و 8 روزه جایگاه خود را از دست داده و به همین دلیل برای رسیدن به جایگاه سابق خود از هیچ جنایتی کوتاهی نمی‌کند و حمایت غربی ها بخصوص استکبار جهانی، سکوت مجامع بین المللی و سکوت مرگبار سران کشور های عربی بخصوص عربستان، اردن و مصر پس از کودتای بر علیه مرسی، از مهمترین عوامل گستاخی بیشتر این رژیم در انجام این جنایات ست.

 


حجت الاسلام ربانی تنها راه نجات مردم فلسطین را مبارژه دانست و گفت:با ابتکار امام راحل در اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و مردمی کردن موضوع قدس در حال حاظر شاهد مقابله مردم کشور های جهان بخصوص کشور های اسلام با جنایات این رژیم هستیم.

 

امام جمعه محلات در پایان گفت: باید هرکس که وجدان دینی و انسانی دارد در شرایط کنونی با شرکت در راهپیمایی روز قدس قدمی هرچند کوچک برای مقابله با این رژیم و برای حل بحران فلسطین بردارد.
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, امام جمعه محلات, حجت الاسلام ربانی, روز قدس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *