کشف 245 هزار لیتر سوخت قاچاق طی ماه گذشته در محلات

1 مرداد 1393 کد خبر : 988612200 | بازدید : 1843

صبح محلات: کشف 245 هزار لیتر سوخت قاچاق طی ماه گذشته در محلات

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات از کشف 245 هزار لیتر سوخت قاچاق در تیر ماه امسال در سطح شهرستان محلات خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سرهنگ فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات ضمن اعلام خبر کشف محموله 15 هزار لیتری گازوئیل قاچاق در چند روز اخیر در محلات گفت: در ادامه روند مبارزه جدی با معضل قاچاق سوخت و ارتقاء امنیت در سطح شهرستان محلات طی یک ماهه گذشته 245 هزار لیتر انواع سوخت قاچاق در سطح این شهرستان کشف و پس از تشکیل پرونده در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته اند.

 

فرماندهی انتظامی محلات در خصوص جزئیات کشفیات اخیر به خبرنگار ما گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی گسترده ماموران انتظامی محلات از احتکار مواد سوختی قاچاق در یک کارخانه در اطراف این شهرستان مطلع شدند و پس از اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از ماموران برای بررسی دقیق تر موضوع در کارخانه مورد نظر حاضر شدند و پس از بازرسی از محل، دو مخزن غیر مجاز نگهداری مواد سوختی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی محلات در ادامه گفت: از محل دو مخزن مکشوفه در این کارخانه مقدار 15 هزا لیتر گازوئیل کشف و صاحب کارخانه در این رابطه دستگیر شد و پس از تکمیل پرونده در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, فرماندهی انتظامی محلات, کشف سوخت قاچاق, سوخت قاچاق

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *