پیش بینی برداشت 4000 کیلویی گندم از هرهکتار گندم زار در محلات

31 تیر 1393 کد خبر : 988612197 | بازدید : 2647

صبح محلات: پیش بینی برداشت 4000 کیلویی گندم از هرهکتار گندم زار در محلات

 

مدیر جهاد کشاورزی محلات از پیش‌بینی برداشت 4000 کیلویی محصول از هر هکتار گندم زارهای محلات در سال جاری خبر داد.


به گزارش صبح محلات، علی صفری در ادامه گفت: با توجه به وجود 800 هکتار گندم زار در محلات پیش بینی می‌شود در مدت برداشت این محصول در مجموع 3200 تن گندم از مزارع در محلات جمع آوری شود.

وی مدت زمان برداشت محصول گندم در این شهرستان را حدود یک ماه و نیم عنوان کرد و گفت:عملیات برداشت گندم در این شهرستان از اول تیر آغاز شده و تا اواسط مرداد ادامه خواهد داشت و میانگین برداشت گندم آبی در این شهرستان به ازای هر هکتار 4 تن و رکورد دار تولید گندم در این شهرستان را 10.5 تن در هکتار عنوان کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محلات یادآور شد: برداشت جو نیز از 20 خرداد سال جاری آغاز شده و تا پایان تیرماه ادامه دارد. سطح زیر کشت جو در این شهرستان 1400 هکتار است. میانگین عملکرد برداشت جو در هر هکتار 3.8 تن و میانگین حداکثری برداشت جو به ازای هر هکتار 8.5 تن است.

صفری با اشاره به پیش‌بینی تولید 5320 تن جو در پایان فصل برداشت این محصول گفت: تولید جو در این شهرستان نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, جهاد کشاورزی محلات, برداشت گندم در محلات, گندم زارهای محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *