مقاومت تنها راه نجات فلسطین از چنگال رژیم خونخوار اسرائیل است

31 تیر 1393 کد خبر : 988612196 | بازدید : 1576

صبح محلات: مقاومت تنها راه نجات فلسطین از چنگال رژیم خونخوار اسرائیل است

 

حجت الاسلام سلیمی: تنها راه نجات ملت مظلوم فلسطین از دست رژیم خونخوار اسراییل، مقاومت برای احقاق حق در سرزمین های اشغالی است.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام سلیمی نماینده محلات و دلیجان از مجلس شورای افزود: تنها راه نجات ملت مظلوم فلسطین از دست رژیم خونخوار اسراییل، مقاومت برای احقاق حق در سرزمین های اشغالی است و مذاکره حماس و اسراییل هرگز نتیجه بخش نبوده و نخواهد بود.

 

وی در ادامه گفت: آتش بس و گفت و گو بعد از هر جنگ و نزاع به وجود آمده میان این رژیم غاصب با مردم مظلوم فلسطین، این رژیم را جسور تر و دامنه هتاکی آن گسترده تر خواهد کرد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در ادامه افزود: صهیونیست کانون خطر، ددمنشی و خونریزی در منطقه است و این مولود ناخلف با جنگ و نیرنگ در مناطق اشغالی پا گرفته است و بی تفاوتی مجامع جهانی در برابر اقدامات بی رحمانه این رژیم پذیرفته شده نیست و موجب گستاخی بیشتر سران این رژیم منحوس شده است.

 

حجت الاسلام سلیمی، با اشاره به موضوع گنبد آهنین اسراییل گفت: با وجود هزینه فراوان برای ساخت این گنبد، موشکهای حماس امنیت آن را دچار خطر کرد و پرداخت مجدد هزینه دو برابری برای ساخت این گنبد، تنها یک بلوف سیاسی است.
 
وی در ادامه با اشاره به شکل گیری گروه تروریستی داعش، بیان کرد: داعش دست پرورده نامشروع رژیم صهیونیستی و ابزاری در دست استکبار برای رسیدن به اهداف و بهره برداری سیاسی است.
 
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد، این گروه تکفیری ادعای جهاد برای خدا را سرلوحه حرکت تروریستی خود قرار داده اما در حالی که غزه در آتش و خون می سوزد کوچکترین اقدامی علیه اسراییل انجام نمی دهد.
 
سلیمی گفت: ملت ایران همواره مدافع حقوق مسلم مردم مظلوم فلسطین است و با حمایت خود زمینه امید را در دل آنها روشن کرده است.

 

منبع: خانه ملت
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, جنایات اسرائیل, روز قدس, فلسطین اشغالی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *