ویزیت رایگان بیماران در مصلی نماز جمعه محلات

28 تیر 1393 کد خبر : 988612189 | بازدید : 771

 

 

به همت بهداری سپاه ناحیه محلات و باحضور کادر پزشکی این درانگاه روزه داران و نمازگزاران جمعه به صورت رایگان ویزیت می‌شوند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، روزه داران و نمازگزاران جمعه محلات در صورت نیاز و مراجعه به مراکز تایین شده در مصلی نماز جمعه محلات به صورت رایگان ویزیت خواهند شد و در صورت نیاز به درمان با دارو نیز برای آنها نسخه نوشته خواهد شد.

 

دکتر رجبی رئیس بهداری سپاه ناحیه محلات در خصوص این اقدام گفت: با توجه به حضور گسترده مردم روزه دار در نماز های جمعه و با توجه به نیاز های متعدد مردمی بهداری سپاه ناحیه محلات تا پایان ماه مبارک رمضان با حضور دو اکیپ درمانی یکی برای بانوان و یکی برای آقاین اقدام به ویزیت رایگان مردم خواهد کرد.

 

وی در خصوص خدمات قابل ارائه به مردم گفت: با توجه به ضعف عمومی در مردم در ماه مبارک رمضان به واسطه طولانی بودن و گرمای زیاد هوا در طول روز سنجش میزان فشار خون از مهمترین خدمات قابل ارائه است و همچنین در صورت مراجعه افراد برای ویزیت نیز، تمامی مراجعان به صورت کاملا رایگان ویزیت خواهند شد و در صورت نیاز به تجویز دارو نیز این کار در همان محل مصلی نماز جمعه انجام خواهد شد.

 

صبح محلات: ویزیت رایگان بیماران در مصلی نماز جمعه محلات

 

صبح محلات: ویزیت رایگان بیماران در مصلی نماز جمعه محلات

 

صبح محلات: ویزیت رایگان بیماران در مصلی نماز جمعه محلات
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, خبر محلات, محلات, شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, اخبار شهرستان محلات, مصلی نماز جمعه محلات, ویزیت رایگان بیماران, بهداری سپاه ناحیه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *