هجوم خاموش استکبار برای ترویج بی حیایی و بی بندوباری در جوامع اسلامی

23 تیر 1393 کد خبر : 988612170 | بازدید : 3032

 صبح محلاتچیستی و چرایی تلاش استکبار جهانی برای ترویج بی حیایی و بی یندوباری در جوامع اسلامی.

 

به نظر شما چرا استعمارگران، جامعه اسلامی ما را به دور از حجاب، حیا و عفت می خواهند؟ آیا این نگاه واقعیت است یا ساخته و پرداخته ذهن ماست؟


در مواجهه با صهیونیستها که به دنبال سیطره بر تمام عالمند، دو تفکر وجود داشته است. یکی تفکر کمونیستی و دیگری تفکر اسلام ناب محمدی...
تفکر پوچ کمونیستی با فروپاشی شوروی سابق عملا شکست خورد و رو به زوال رفت. بنابر این صرفا خط مشی و تفکر اسلام ناب محمدی در مقابل صهیونیستها  قرار گرفته  و قد علم کرده بود.
صهیونیستها  و هم پیمانانشان به خوبی میدانستند که کشتن و جنگ به راه انداختن علیه مسلمانان فایده ای ندارد؛ بلکه میبایست راه حل دیگری را انتخاب و اجرا نمایند. مصداق این سخنم جمله معروف میشل هولباگ نویسنده فرانسوی است که میگوید:


"جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد؛ فقط با فاسد کردن آنها میتوان به این پیروزی دست یافت." ضمن اینکه آنها تجربه شکست مسلمانان با انجام همین راهکار را در سرزمین آندلس داشتند.


از اینجا بود که اساس حرکتشان را مبتنی بر استراتژی فاسد کردن مسلمانان قرار دادند. اما چگونه میتوان یک جامعه اسلامی را فاسد کرد؟ نقطه اتکای یک جامعه اسلامی شیعی خانواده است و مرکز ثقل هر خانواده زن  یا مادر خانواده میباشد. پس اگر زن خانواده لغزید، جامعه اسلامی خواهد لغزید. اما چگونه میتوان یک زن مسلمان را فاسد کرد؟


همفر، جاسوس انگلیس در کشورهای اسلامی این گونه پاسخ میدهد: "زنان آنان(مسلمانان) دارای حجاب محکم هستند که نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست. به هر وسیله ای شده باید زن  مسلمان  را از حجاب اسلامی خارج کرد. وقتی زنها از حجاب خارج شوند، مردها و جوانان فریفته میشوند و فساد در خانواده ها رخنه میکند."


پس بی جهت نیست که امروزه صهیونیستها با در اختیار گرفتن صنعت مد(برندهایی مانند جارداچ، لوی استراوس، کالوین کلین و ...)علاوه بر ایجاد پشتوانه اقتصادی برای خودشان با ارائه مدهای خاص سعی در ترویج بی حیایی و بی بندوباری را دارند. ساپورتهایی که امروز در جامعه ما برخی دختران و زنان میپوشند نمونه ای از رواج بی بند وباری توسط آنهاست.


آنها هرگز پا عقب نخواهند کشید چرا که در یکی از بندهای پروتکل دانشوران صهیون می خوانیم که: "ما باید کاری کنیم که اخلاق در همه جا ویران شود تا راه سیطره ما را بگشاید." پس لازم است کمی هوشیارانه تر به این مقوله بنگریم.


استاد شهریار در بیت شعری کوتاه به زیبایی به بیان ارزش عفت و پاکدامنی می‌پردازد
           "دارد متاع عفت از چار سو خریدار
                                                    بازار خودفروشی این چار سو ندارد"

 

نویسنده: علیرضا شیخ الاسلامی
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, بی حیایی, بی عفتی, استکبار جهانی, روز ملی عفاف و حجاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *