هدف اصلی ماهواره ها و شبکه های اجتماعی تغییر در ارزش های دینی است

22 تیر 1393 کد خبر : 988612166 | بازدید : 4540

صبح محلات: هدف اصلی ماهواره ها و شبکه های اجتماعی تغییر در ارزش های دینی است

 

دشمنان اسلام و انقلاب با استفاده از ماهواره و انواع و اقسام شبکه های اجتماعی سعی در تغییر ارزشهای دینی و انقلابی ما دارند.


خانم مریم عرب از فعالان فرهنگی شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار ما گفت: برخی از زنان و دختران نادانسته در دام تبلیغات گسترده رسانه های استکبار قرار گرفته و با کارگردانی آنها در حال ایفای نقشی هستند که به دور از شان و منزلت انسانی آنهاست.


این فعال فرهنگی با اشاره به نگاه شهوت آلود غرب به جنسیت و جسم زنان گفت: رسانه های استکباری تمام توجه و تبلیغات خود را در حوزه خانواده و زنان به بحث جسم و جنسیت زن معطوف کرده اند و سعی می‌کنند با القای مرکز توجه بودن زنان زیبا و عریان، مردم بخصوص زنان جامعه را به این سمت سوق دهند.


این فعال فرهنگی در ادامه با اشاره به جایگاه غیرت در جامعه اسلامی گفت: غیرت از دیر باز یکی از ارزش های مرد ایرانی و مسلمان بوده است تا جایی که مردان از سر غیرت حاضر به جان فشانی نیز بوده اند، اما در حال حاظر غیرت مردانه، همسرانه و برادرانه یکی دیگر از مقوله هایی ست که غرب با هجمه رسانه ای خود سعی در تقبیح آن دارد و متاسفانه به علت کمرنگ شدن این ارزش در جامعه، شاهد کمرنگ شدن ارزش حجاب و عفاف در جامعه هستیم.


وی در ادامه گفت: متاسفانه در برخی از خانواده های سنتی و حتی مدرن امروزی به علت ناآگاهی یا مشغله های فراوان، توجه زیادی به نیاز های عاطفی زنان و دختران نمی‌شود و این خود نیز باعث جستجوی این نیاز ها از طرف زنان و دختران در بیرون از کانون خانواده شده است و برای جلب توجه است که زنان و دختران بدونه توجه به نگاه‌های آلوده و شیطانی فقط و فقط به دنبال جلب توجه و تحسین افراد جامعه هستند و این خود باعث تزلزل در امنیت اخلاقی جامعه می‌شود.


وی در ادامه گفت: عدم وجود امنیت اخلاقی یا ایجاد تزلزل در آن باعث تشدید طلاق و خیانت در جامعه و خانواده شده است که این خود نیز موجب ایجاد آسیبهای فراوانی برای زنان، مردان و فرزندان در جامعه شده است.

این فعال فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راهکار های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در میان بانوان و خانواده ها گفت: پر رنگ کردن ارزش های انسانی و اعتقادی، حرمت خانه و خانواده و همچنین بیان دقیق و کامل فلسفه حجاب در میان بانوان از مهمترین راهکارهای ترویج فرهنگ پوشش مناسب و عفاف و حجاب در جامعه است.


وی در پایان گفت: متاسفانه امروز همه آحاد جامعه بر این باورند که عفاف و حجاب تنها مخصوص بانوان است و این باوری کاملا غلط است، اما با توجه به جایگاه انسان ساز زنان در نقش مادری و همسری در سنگر خانواده، تاکید بیشتری بر حفظ عفاف و حجاب زنان در جامعه اسلامی شده است و در کنار این تاکید فراوان به زنان نباید نقش غیرت مردانه و حفظ و ترویج شعائر اسلامی در بین مردان را نادیده گرفت.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, خبر محلات, محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, هدف اصلی ماهواره ها و شبکه های اجتماعی تغییر در ارزش های دینی است, روز ملی عفاف و حجاب, غیرت مردانه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *