حفظ کرامت زن در جامعه در گرو حفظ عفت و پاکدامنی است

21 تیر 1393 کد خبر : 988612159 | بازدید : 3153

صبح محلات، امام جمعه محلات: حفظ کرامت زن در جامعه در گرو حفظ عفت و پاکدامنی او است

 

امام جمعه محلات، حفظ کرامت زن در جامعه در گرو حفظ عفت و پاکدامنی اوست است و ماهواره ها در حال تخریب ارزشهای انسانی هستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در آستانه روز ملی عفاف و حجاب در خطبه های نماز جمعه این هفته خود با اشاره به راهکار های حفظ کرامت و رسیدن انسان ها به مقامات عالیه در نزد خداوند گفت: طبق آیات و روایات زنان و مردان در راه ها و روش های رسیدن به کرامات الهی با هم برابر اند اما سه راه کار و روش تنها مختص بانوان است.

 

حجت الاسلام ربانی در بیان راهکار ها اختصاصی بانوان برای حفظ کرامت و رسیدن به مقامات عالیه در نزد پروردگار گفت: حفظ عفت و پاکدامنی، تکبر در مقابل و در برخورد با نامحرمان و حفظ زینت های شخصی در مقابل نامحرمان سه راهکار اختصاصی قرآن برای حفظ کرامت زنان است.

 

وی در ادامه گفت: متاسفانه ماهواره ها ارزش های انسانی را زیر پا گذاشته و در حال سوق دادن انسانها به سمن ارزش های پست و در نتیجه پستی جامعه هستند، و در همین راستا در حال ترویج و تبلیغ آرایش و زینت کردن زنان در بیرون از منزل که از خصلت های مردم جاهلیت بود هستند.

 

امام جمعه محلات با اشاره به برنامه استکبار جهانی برای خانواده ها گفت: از بین برد کرامت زنان و تبدیل کردن آنها از سیاستهای استکبار جهانی برای ضربه زدن به بنیان خانواده است که در همین راستا برنامه های ماهواره ای با تغییر دادن ارزشهای انسانی در جامعه در حال حرکت به سمت هدف اصلی یعنی از بین بردن ریشه‌ای خانواده هستند.

 

حجت الاسلام ربانی در پایان خطبه اول نماز جمعه خود گفت: ماهواره در اختیار اهداف غرب است و غربی ها در حال تبدیل کردن زن به یک کالای جنسی برای هوس بازی‌های خود هستند.

 

امام جمعه محلات در خطبه دوم نماز جمعه این هفته خود با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی گفت: رژیم منحوس اسرائیل به بهانه کشته شدن سه سرباز خود که هنوز از سرنوشت دقیق آنها اطلاعی در دست نیست، در غزه و سرزمین های فلسطینی دست به کشتار مردم بی گناه فلسطین کرده است.

 

وی در خصوص واکنش‌های کشور های غربی و استکبار به جریانات فلسطین گفت: چگونه ممکن است کشتن سه سرباز مزدور اسرائیلی نابودی بشریت معرفی شود ولی کشتار وحشیانه صدها نفر زن، مرد و کودک و پیر و جوان نابودی بشریت نیست.

 

حجت الاسلام ربانی در پایان با اشاره به دیدار رهبری با مسئولین نظام گفت: رهبری همیشه از تمامی دولت ها حمایت کرده و این دولت هم از این قائده مستثنا نیست و تمامی دولت ها و تیم ها مذاکره کننده هسته ای تا جایی که خطوط قرمز نظام را رعایت کنند مورد حمایت و پشتیبانی رهبری خواهند بود.

 

وی در ادامه با اشاره به تذکرات رهبری به دولت ها گفت: ایشان در این دیدار فرمودند هر جا و در هر دولتی تذکر لازم بوده تذکراتی داده شده و حال حاظر نباید به بهانه اعتدال نیروهای مومن و حزب الهی از صحنه های مختلف ترد شوند چرا که همین نیرو های مخلص و مومن هستند که در صورت بروز مشکل جدی برای نظام و دولت ها در صف اول مقابله با آسیب ها و تهدیدات هستند.

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات, روز ملی عفاف و حجاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *