همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری محلات در پیچ و خم تامین هزینه ها

18 تیر 1393 کد خبر : 988612153 | بازدید : 2433

صبح محلات، همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در محلات

 

یک منبع آگاه از عدم برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در محلات به علت عدم تامین هزینه های این همایش خبرداد.

 

به گزارش صبح محلات، یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در محلات که ابتدا قرار بود در 29 خرداد ماه و سپس زمان برگزاری آن به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد به علت عدم تامین بودجه برگزار نخواهد شد.

 

این منبع آگاه در ادامه گفت: در خواست هزینه 4 میلیار ریالی شرکت خصوصی که قرار بود این همایش را در محلات برگزار کند موجب اعتراض بخش خصوصی و انصراف آنها از برگزاری این همایش شده است و این خود به خود موجب لغو برگزاری این همایش خواهد شد.

 

وی در پایان گفت: با توجه به در پیش بودن جشنواره گل و گیاه که قرار است شهریور ماه در محلات برگزار شود میتوان همایش را با ابعاد کوچکتر و با هزینه هایی به مراتب کمتر برگزار کرد.

 

غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات در گفتگو با خبرنگار ما عنوان در این خصوص گفت: از آنجایی که قرار بود این همایش را یک شرکت خصوص با تامین اعتبار بخش‌های صنعت، معدن و گل و گیاه برگزار کند و عدم تامین اعتبارات مورد نیاز این طرح از طرف بخش خصوص برگزاری این همایش به زمان بهتری و در صورت تامین اعتبار موکول شده است.

 

یارمحمدی در ادامه گفت: این همایش برای رونق بخشیدن به بخش خصوص قرار بود در محلات برگزار شود به همین دلیل بخش خصوص محلات نیز می‌بایست خود اعتبارات مورد نیاز این همایش را تامین کند و بخش های دولتی امکان تامین و هزینه کرد برای چنین همایش هایی را ندارند.

 
تگها: صبح محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات, شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, اخبار شهرستان محلات, همایش فرصتهای سرمایه گذاری, همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *