یکی از آمبولانس‌های محلات به ICU مجهز می‌شود

18 تیر 1393 کد خبر : 988612150 | بازدید : 3129

صبح محلات، تجهیز آمبولانس محلات به ICU

 

رئیس مرکز اورژانس محلات از تجهیز یکی از آمبولانس‌های این مرکز به ICU با کمک یکی از خیرین سلامت خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، قاسم رئیس اکبری رئیس مرکز اورژانس محلات از تجهیز یکی از آمبولانس های محلات به دستگاه مراقبت های ویژه ICU خبر داد و گفت: برای تجهیز این آمبولانس ها به دستگاه مراقبت های ویژه اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال لازم است که یکی از خیرین سلامت شهرستان محلات در خصوص تامین این هزینه اعلام آمادگی کرده است.

 

رئیس اکبری در ادامه گفت: تجهیز آمبولانس به دستگاه‌های مراقبت‌های ویژه همانند الکترو شوک و تجهیزات احیاء قلبی ریوی موجب کاهش آسیب بیماران در هنگام اعزام خواهد شد و در صورت بروز مشکلات قلبی، ریوی برای بیمار در هنگام اعزام کادر مراقبت‌های ویژه آمبولانس تا زمان رسیدن به مرکز درمانی مورد نظر قادر به ارائه خدمات مورد نیاز بیمار خواهند بود.

 

وی در پایان گفت: با آغاز طرح تحول نظام سلامت و تخصیص پزشک متخصص به بیمارستان های دولتی تا کنون کاهش 30 درصدی اعزام بیماران بیمارستان محلات به دیگر مراکز درمانی را شاهد بوده‌ایم و این درحالیست که بیشتر اعزام ها برای ارائه خدمات درمانی همانند ارتوپدی بوده است.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, مرکز اورِانس محلات, آمبولانس مجهز به ICU

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *