بانوان کاراته کا محلاتی مقام دوم استانی را کسب کردند

8 تیر 1393 کد خبر : 988612108 | بازدید : 2917

صبح محلات، کسب مقام نایب قهرمانی کاراته استان توسط بانوان محلاتی

 

نایب رئیس هیئت کاراته شهرستان محلات از کسب مقام دوم مسابقات کاراته قهرمانی استان مرکزی توسط بانوان محلاتی خبرداد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، ندا سلیمی مربی و نایب رئیس هیئت کاراته شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با صبح محلات ضمن اعلام خبر فوق گفت:در این مسابقات که به منظور انتخاب تیم کاراته بانوان استان مرکزی در اراک برگزار شد بانوان محلاتی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات استان شدند.

 

سلیمی در ادامه گفت: خانم‌ها غزاله رضاپور با کسب مقام نخست وزن مثبت 61 و فاطمه علیخانی با کسب مقام دومی وزن منفی 55 در بخش کمیته توانستند ضمن عضویت در تیم استان مجوز حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی را نیز کسب کنند.

 

وی در ادامه علت اعزام تعداد اندک کاراته کاران محلاتی به مسابقات فوق را تداخل زمان برگزاری مسابقات با امتحانات دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: تیم محلات در رده برگزاری مسابقات دارای تیمی ده نفره بود که متاسفانه به علت تداخل زمان مسابقات با امتحانات دانشگاه تنها سه نفر از بانوان موفق به شرکت در مسابقات شدند.

 

نایب رئیس هیئت کاراته استان مرکزی همچنین در مصاحبه با سایت خبری دیار آفتاب گفت: در این مسابقات ۱۱۹ کاراته کا از شهرستان های اراک، زرندیه، شازند و محلات در رشته های کاتا و کمیته با یکدیگر رقابت کردند که در پایان این مسابقات تیم های اراک، محلات و شازند با کسب بیشترین مقام قهرمانی به تر تیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.


الحسینی در پایان گفت: این ورزشکاران در صورت برگزاری مسابقات قهرمانی کشور به این مسابقات اعزام می شوند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, مسابقات کاراته استان مرکزی, کسب مقام نایب قهرمانی محلات, بانوان کاراته کار محلاتی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *