سقوط دیوار در محلات حادثه آفرید

8 تیر 1393 کد خبر : 988612106 | بازدید : 1749

 

 

سقوط دیوار طبقه چهارم یک آپارتمان نیمه کار در محلات موجب ایجاد خسارت شدید برای یک خودروی سواری شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، ساعت 19 عصر روز گذشته 7 تیرماه بر اثر وزش بادی نچندان شدید دیوار طبقه چهارم یک واحد آپارتمان در حال ساخت در منطقه صالح آباد محلات و سقوط مصالح ساختمانی بر روی یک ماشین پارک شده موجب خسارت شدید به ماشین شد.

 

عسگری مالک خودروی سواری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این منزل مسکونی حدود چهار سال است که به حال خود رها شده و گاها با ورزش باد موجب ایجاد خسارت برای ساکنان محل می‌شود و با وجود عدم ایجاد خسارت جانی متاسفانه با وقوع این حوادث اهالی محل دیگر احساس امنیت جانی نخواهند کرد.

 

وی در ادامه گفت: در طوفان ماه گذشته که موجب خسارات شدیدی در شهرستان شد نیز بخشی از این ساختمان نیمه کار موجب ایجاد خسارت برای یک خودروی سواری دیگر نیز شد که به واسطه آن تعدادی از مردم محل با مراجعه به مالک و شهرداری خواهان تعیین تکلیف این ساختمان نیمه کاره شدند که متاسفانه هنوز هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

 

یکی دیگر از اهالی محل در ادامه گفت: با توجه به طولانی شدن ساخت این آپارتمان و عدم سرکشی مالک در مدت های طولانی این ساختمان به محلی برای تجمع معتادان و فسادهای اخلاقی نیز تبدیل شده است.

 

صبح محلات، تخریب دیوار ساختمان نیمه کاره در محلات

 

صبح محلات، تخریب دیوار ساختمان نیمه کاره در محلات

 

صبح محلات، تخریب دیوار ساختمان نیمه کاره در محلات

 

صبح محلات، تخریب دیوار ساختمان نیمه کاره در محلات
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, شهرستان محلات, سقوط دیوار ساختمان نیمه کاره, سقوط دیوار, خسارت شدید به خودروی پارک شده

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *