داعش توطئه ای از جانب استکبار جهانی در مقابل دولت شیعی عراق است

31 خرداد 1393 کد خبر : 988612083 | بازدید : 1660

صبح محلات، امام جمعه محلات

 

حجت الاسلام مهدی ربانی: وقایع روزهای گذشته عراق حاصل همکاری های مستکبران جهانی و توطئه‌ای برای مقابله با دولت مردمی و شیعی عراق است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات روز گذشته در خطبه های نماز جمعه محلات گفت: وقایع یک هفته گذشته عراق حاصل همکاری بعثی‌ها، داعش که خود ساخته و پرداخته آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی ست، کمک‌های همه جانبه کشور های عرب حوزه خلیج فارس بخصوص عربستان و قطر به علاوه کمک سرویس های اطلاعاتی غرب است.

 

امام جمعه محلات در ادامه گفت: تمام مستکبران جهان دست در دست هم دادند تا از تشکیل و کار دولت شیعی و مردمی عراق که به واسطه انتخابات و با رای مردم بر سر کار آمده بود جلو گیری کنند.

 

حجت الاسلام ربانی همچنین افزود: ورود همه جانب بزرگان دینی شیعه و سنی در میان مبارزه با داعش موجب پیروزی سریع مردم در مقابل این تروریست‌های خون خوار خواهد شد و مسلما مردم عراق در راه مبارژه با داعش متحمل هزینه های بسیار زیادی خواهند شد.

 

وی همچنین با اشاره به جمله از بندر بن سلطان رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت عربستان در خصوص امکان خطر داعش در آینده ای نزدیک برای عربستان گفت: ما نخواهیم گذاشت اینها(داعش) بلای جان خود ما شوند و برای از میان برداشتن آنها، آنها را در عراق و سوریه زمین گیر میکنیم و با ایجاد اختلاف به جان هم خواهیم انداخت تا خودشان، خودشان را از بین ببرند.

 

حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات در پایان با اشاره به اعلام آمادگی آمریکا برای کمک به دولت عراق برای مبارزه با داعش البته با شرایط خاص گفت: ورود مجدد نیروهای نظامی آمریکا در عراق برای مبارزه با داعش که ساخته و پرداخته دستگاههای اطلاعاتی خود آمریکا و غرب است آسیب هایی جدی را به دنبال خواهد داشت آسیبهایی که همکنون در عراق و افقانستان بعد از سال‌ها باقیست و هنوز هم مردم به صورت کامل از شر آنها در امان نیستند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, امام جمعه محلات, داعش توطئه استکبار جهانی, نماز جمعه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *