وزارت اطلاعات ایران بدونه وابستگی به استکبار در جایگاه نخست منطقه قرار دارد

24 خرداد 1393 کد خبر : 988612065 | بازدید : 5167

صبح محلات، امام جمعه محلات

 

حجت الاسلام مهدی ربانی: یکی از مهمترین نقاط قوت دستگاه اطلاعاتی ایران عدم وابستگی آن به دیگر دستگاه‌های اطلاعاتی دنیاست.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز جمعه مورخ 23 خرداد ماه با اشاره به ولادت حضرت مهدی(عج) و نامگزاری این روز به نام سرباز گمنام گفت: یکی از مهمترین نقاط قوت دستگاه اطلاعاتی ایران استقلال کامل از دیگر دستگاه‌های اطلاعاتی دنیاست.

 

امام جمعه محلات در ادامه گفت: وزارت اطلاعات و دیگر دستگاههای اطلاعاتی ایران اسلامی به واسطه استفاده از جوانان متدن و مخلص توانسته در جنگ گسترده اطلاعاتی که همینک در جهان برپاست در منطقه جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور تروریستهای داعش در عراق گفت: گروه های تکفیری پس از شکست نظامی از ارتش سوریه و شکست دموکراسی در انتخابات سوریه اینک به عراق مهاجرت کرده اند تا آبروی از دست رفته خود را باردیگر به دست آورند که در عراق هم به لطف همکاری و همدلی تمام دولت مردان و مراجع دینی عراق شکست خواهند خورد.

 

حجت الاسلام ربانی در ادامه گفت: جنایات داعش در عراق و سوریه به حدی فجیع است که موجب تنفر تمامی مردم دنیا شده است و حتی دولت مردان آمریکا که برای در اختیار قرار دادن تسلیحات سبک و سنگین به داعش اعلام آمادگی کرده اند نیز از آنها به صورت آشکار در رسانه های خود دفاع نمی‌کنند.

 

امام جمعه محلات با بیان تفاوت های فاحش تفکرات شیعه در مقابل دیگر مذاهب و ادیان در خصوص مهدویت و ظهور گفت: در حالی که تمام ادیان الهی معتقد به ظهور منجی در آخر الزمان برای نجات بشریت هستند، اما تنها شیعه برای منتظر واقعی منجی وظایفی را تعریف کرده است.

 

حجت الاسلام ربانی در خطبه اول نماز جمعه خود با بیان فضیلت های شب و روز نیمه شعبان به بیان وظیفه منتظران واقعی پرداخت و گفت: از مهمترین وظایف شیعیان انتظار واقعی برای فرج است که این مهم تنها با آماده سازی زمینه های ظهور و همچنین انتظار واقعی فرج محقق می‌شود.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *