کمک 2 میلیارد ریالی محلاتی ها برای بازسازی عتبات عالیات عراق

19 خرداد 1393 کد خبر : 988612049 | بازدید : 2058

 

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان محلات از جمع آوری کمک‌های نقدی 2 میلیارد و هفصت میلیون ریالی محلاتی ها در سال گذشته برای باز سازی عتبات عالیات عراق خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات، محمد نجفی در تکمیل خبر فوق گفت: شهرستان محلات در سال گذشته با جمع آوری مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون ریال وجه نقد، 82 گرم طلا و 20 میلیون گل شاخه ای و گل گلدانی برای عتبات عالیات عراق، نسبت به سال 91 رشد 6 برابری را داشته است.

 

وی در ادامه گفت: با توجه به مبالغ اهدایی مردم شهرستان محلات و با توجه به شاخص جمعیتی، شهرستان محلات موفق به کسب رتبه اول در استان و کشور در میزان کمک برای باز سازی عتبات عالیات عراق شده شد.

 

نجفی در خصوص برنامه های پیش روی ستاد بازسازی عتبات عالیت شهرستان محلات در سال جاری گفت: طبق برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته معدن کاران محلاتی تقبل کرده اند که 5 هزار تن سنگ تراورتن صحن حضرت زهرا(س) در شهر نجف را اهدا و کارخانه های سنگبری محلات نیز اقدام به برش آنها خواهند کرد که هزینه سنگ اهدایی بالغ بر 5 میلیارد تومان می شود و امیدواریم امسال این کار به نتیجه برسد.

 

وی در پایان گفت: این ستاد برای اربعین امسال نیز برنامه ویژه ای برای طبخ و توزیع 40 هزار پرس غذا در کربلا دارد که قرار شده تمامی مواد غذایی مورد نیاز نیز از سطح شهرستان تهیه و به کربلا ارسال گردد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, ستاد بازسازی عتبات عالیات محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *