تمام امکانات برای اعزام عاشقان روح الله به مرقد امام(ره) بسیج شده اند

13 خرداد 1393 کد خبر : 988612030 | بازدید : 1112

صبح محلات: اعزام زائران امام خمینی به مرقد مطهر

 

فرماندار محلات از بسیج تمام امکانات شهرستان برای اعزام عاشقان روح الله برای شرکت در بیست پنجمین سالگرد امام راحل در تهران خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات به عنوان مسئول ستاد ارتحال حضرت امام خمینی در شهرستان محلات از آمادگی ئ بسیج تمامی امکانات شهرستان برای اعزام هرچه بهتر و کیفی عاشقان حضرت امام به مرقد مطهر ایشان در سالگرد ارتحال خبر داد.

 

یارمحمدی افزود: با توجه به فاصله نزدیک استان مرکزی و خصوصا محلات به تهران و استقال نسبتا بیشتر مردم مناطق نزدیکتر همانند محلات برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در مرقد مطهر وی تمامی امکاناتنهاد ها و دستگاههای اجرایی شهرستان برای اعزام افراد متقاضی آماده است.

 

وی در خصوص ثبت نام ها و اعزام گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته پایگاه‌های مقاومت بسیج با نظارت حوزه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کار ثبت نام از متقاضیان ثبت نام را برعهده دارند و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته افراد متقاضی غروب روز سیزدهم خرداد ماه پس از بدرقه مسئولین شهرستان در محل گلزار شهدای گمنام راهی تهران و مرقد مطهر امام 0ره) می‌شوند.

 

فرماندار محلات همچنین اعلام این که هیچ محدودیتی برای اعزام وجود ندارد گفت: در حال حاظر برای اعزام 700 برنامه ریزی شده است و برای اعزام این افراد 16 دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است و در صورت استقبال بیشتر امکانات اعزامی همانند مینی بوس های شهری هم آماده بهره برداری هستند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, فرمانداری محلات, ستاد ارتحال امام در محلات, اعزارم زائران به مرقد مطهر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *