سفر خاموش محسن هاشمی به محلات

13 خرداد 1393 کد خبر : 988612028 | بازدید : 659

صبح محلات: محسن هاشمی در دانشگاه ازاد اسلامی واحد محلات

 

محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه ازاد اسلامی روز چهارشنبه در اقدامی به صورت سرزده وارد محلات شد و از دانشگاه ازاد اسلامی واحد محلات بازدید کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی روز چهارشنبه مورخ 93/3/7 در اقدامی به صورت سرزده وارد محلات شد و از دانشگاه ازاد اسلامی واحد محلات بازدید کرد.

 

یک منبع آگاه در خصوص این سفر  غیر منتظره به خبرنگار ما گفت: آقای محسن هاشمی در قالب نام معاون عمرانی دانشگاه آزاد به محلات وارد شده و ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات جلسه ای خصوصی با تعدادی از اصلاح طلب های محلات برگزار کرده است.

 

این منبع آگاه در ادامه گفت: به اختمال خیلی زیاد آقای هاشمی با دعوت دوستان اصلاح طلب محلاتی خود وارد محلات شده و جلسه با آنها برگزار کرده که ما از مفاد و جزئیات آن آگاه نیستیم.

 

وی همچنین گفت: تا آن جا که من اطلاع دارم در خصوص سفر ایشان هماهنگی با فرمانداری محلات صورت نگرفته بود و احتمال دارد در خصوص سفر با خود فرماندار هماهنگی شده باشد.

 

غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات در خصوص سفر آقای محسن هاشمی به محلات گفت: در حاشیه برگزاری کنگره بین الملی چشمه آفتاب در خمین به علت مجاورت محلات با شهرستان خمین تعدادی از سران و مسئولین که برای شرکت در این کنگره عازم خمین بودند، مسیر محلات خمین را انتخاب کرده اند. آقای هاشمی هم که برای شرکت در این همایش عازم خمین بود ضمن عبور از محلات بازدیدی یک ساعته از دانشگاه آزاد واحد محلات داشت است.

 

فرماندار محلات در پاسخ به این سوال که آیا این بازدید با هماهنگی قبلی با فرمانداری صورت گرفته گفت: معاون عمرانی دانشگاه آزاد که برای شرکت در کنگره چشمه آفتاب عازم خمین بود بازدیدی را از دانشگاه‌های آزاد منطقه دلیجان داشت که در بین مسیر اعلام شد بازدیدی نیز از دانشگاه آزاد محلات خواهند داشت.

 

وی در خصوص جلسه خصوصی محسن هاشمی با سران اصلاح طلب محلات گفت: آقای هاشمی فقط بازدید از دانشگاه آزاد محلات داشت است و در جلسه ای با حضور ریاست و معاونین این دانشگاه به بررسی وضعیت دانشگاه در خصوص تاریخ تاسیس دانشگاه، تعداد دانشجو و رشته های موجود دانشگاه پرداخته اند.

 

لازم به ذکر است روابط عمومی دانشگاه آزاد محلات تنها به تایید خبر حضور و بازدید آقای هاشمی از دانشگاه آزاد محلات بسنده و از ذکر جزئیات دیگر در این خصوص خودداری کرده است.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, خبر محلات, محلات, شهرستان محلات, محسن هاشمی, معاون عمرانی دانشگاه ازاد, محسن هاشمی در دانشگاه آزاد محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *