فتنه سالهای 78 و 88 هرکدام برای نابودی یک انقلاب کافی بود

10 خرداد 1393 کد خبر : 988612015 | بازدید : 3565

حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات

 

امام جمعه محلات در خطبه های نماز جمعه گفت: فتنه سالهای 78 و 88 هرکدام برای نابودی یک انقلاب کافی بود.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام والمسلمین مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب توسط شورای نگهبان پس از رحلت امام خمینی گفت: امام خامنه ای توانست با بصیرت و روشنگری انقلاب را از فتنه ها عبور دهد و فتنه سالهای 78 و 88 هرکدام برای نابودی یک انقلاب کافی بود.

 

امام جمعه محلات همچنین با اشاره به 25 سال راهبری آیت الله خامنه ای در جایگاه ولایت گفت: در زمان امام خمینی(ره) دشمنی دشمنان آشکار بود و از بارزترین آنها جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران بود اما پس از انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر خدعه و دشمنی دشمنان رنگ عوض کرد و بصیرت و روشنگری امام خامنه ای این انقلاب را از آسیبها حفظ کرد.

 

حجت الاسلام ربانی با اشاره به حمله آمریکا به عراق گفت: در آن زمان عده‌ای معتقد بودند باید با همراهی آمریکا در نابودی صدام شریک شویم، ولی امام خامنه‌ای در مقابل چنین تفکری ایستادگی کرد و امروز شاهد آن هستیم که عده ای به نیت شوم و پلید آمریکا از حمله به عراق پی برده و هدف آمریکا از این اقدام را درگیر کردن ایران در جنگ با صدام و ایجاد چالش برای ایران می‌دانند.

 

امام جمعه محلات گفت: فتنه گران در سال 88 با عقبه ای فکری و برنامه ریزی شده و درس گرفتن از فتنه 87 پا به میدان گذاشتند و اگر روشنگیری ها امام خامنه‌ای نبود قطعا خدشه هایی به این انقلاب وارد می‌شد و فتنه‌ی سال های 78 و 88 هرکدام برای نابودی یک انقلاب کافی بود.

 

وی در پایان حرکت برای خدا، شجاعت، بصیرت و دشمن شناسی و استقامت و پایداری را از مهمترین و بارزترین ویژگی های مشترک آیت الله خامنه و امام خمینی(ره) دانست و گفت: این ویژگی ها لازمه رهبری جامعه اسلامی است که به حمد الله هر دو بزرگوار به خوبی از آنها برخوردار بوده و هستند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, امام جمعه محلات, خطبه های نماز جمعه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *