یک هزار و 300 نفر از استان مرکزی به حج مشرف می شوند/حجاج محلات و دلیجان به صورت مشترک اعزام می‌شوند

5 خرداد 1393 کد خبر : 988612006 | بازدید : 5692

 

مدیر حج و زیارت استان مرکزی گفت: یک هزار و 300 نفر از این استان در قالب 10 کاروان امسال برای انجام مناسک حج تمتع به عربستان اعزام می شوند.

 

به گزارش صبح محلات ˈخلیل دل پاکˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این تعداد شش کاروان از کلانشهر اراک، دو کاروان از ساوه، یک کاروان از خمین و یک کاروان نیز به صورت مشترک از محلات و دلیجان اعزام می شود.

وی با بیان اینکه ششصد و 79 نفر از زائران مرد و بقیه زن هستند، ادامه داد: حجاج استان مرکزی، امسال با دو گروه قیمیتی 9 میلیون و 579 هزار تومان و 10 میلیون و 515 هزار تومان به حج تمتع اعزام می شوند.

مدیرحج و زیارت استان مرکزی با بیان اینکه تفاوت قیمت ها به دلیل مدینه قبل و مدینه بعد و همچنین نوع پروازها است، اظهار کرد: از لحاظ امکانات رفاهی و زیارتی هیچ گونه تغییری وجود ندارد.

دل پاک با بیان اینکه حجاج استان مرکزی قبل از اعزام در 12 نشست توجیهی شرکت می کنند گفت: این حجاج در سه گروه 85 نفری، 135 نفری و 160 نفری به حج تمتع اعزام می شوند که یک مدیر، یک معاون و یک روحانی با تمام گروها و سه نفر به عنوان خدمه با گروه های 135 و 160 نفری اعزام می شوند.

وی بیان کرد: همچنین اعزام حجاج استان مرکزی به حج عمره از 30 آذر ماه سال گذشته آغاز شده و تا پایان تیرماه سال جاری ادامه دارد که در این مدت 15 هزار نفردر قالب 106 کاروان از این استان به حج عمره اعزام می شوند.

مدیرحج و زیارت استان مرکزی گفت: شش هزار و 801 نفر از این تعداد مرد و مابقی زن هستند

وی اظهار کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تا کنون پنج هزار و 740 نفر از استان مرکزی برای زیارت عتبات عالیات به عراق اعزام شده اند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, حج تمتع, کاروانهای حج تمتع

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *