دستگیری سه شرور مخفی شده در معدن محلات

31 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611979 | بازدید : 5045

دستگیری سه شرور در محلات

 

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از دستگیری سه شرور مخفی شده در معدن محلات خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات سرهنگ ˈفرامرز گودرزیˈ روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با اعلام گزارش هایی از شهروندان محلاتی به مرکز فوریت های پلیس110 شهرستان ، مبنی بر ایجاد مزاحمت های برای نوامیس مردم با هویت مشخص ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که آنان ضمن ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم ، درگیری های متعددی با شهروندان داشته و در بسیاری از موارد نیز با سلاح سرد،مردم را تهدید می کردند.

سرهنگ گودرزی گفت: بعد از مراحل قانونی بلافاصله ماموران انتظامی به مخفیگاه آنان اعزام و در عملیات هایی جداگانه هر سه نفر دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی شهرستان انتقال داده شدند.

وی با اشاره به سوابق متعدد شرارت و درگیری متهمان اظهار داشت: در عملیات دستگیری متهمان ، تعدادی سلاح سرد نیز از آنان کشف و هر سه نفر با دستور قضایی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هر گونه ایجاد بی نظمی و آشوب توسط افراد بزهکار، موضوع را از طریق تلفن 110 به مراکز پلیس اطلاع دهند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, فرمانده انتظامی محلات, معادن محلات, دستگیری شرور محلاتی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *