جشن اردیبهشت تئاتر محلات برگزار شد

28 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611973 | بازدید : 6283

 

 

همزمان با روز جهانی تئاتر جشن اردیبهشت تئاتر محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همزمان با روز جهانی تئاتر جشن اردیبهشت تئاتر محلات به پاس تقدیر و تشکر از هنرمندان و فعالان تئاتر شهرستان محلات برگزار شد.

 

در این مراسم که به همت گروه تئاتر تناک ببرگزار شد از پیشکسوتان و فعالان تئاتر شهرستان از جمله هنرمندانی که طی یکسال گذشته فعالیت داشتند با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آمد.

 

در ابتدا آقای مهدی ملک محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ضمن عرض خیر مقدم  گفت: هنر اجرای آگاهانه، زیبا، لطیف و منحصر به فرد یک نقش از پیش تعیین شده است که هدف های متعددی از قبیل آموزش، ارشاد، سرگرمی، نشان دادن حقایق و الهام بخشیدن به مخاطب را در بر می گیرد.

وی با تاکید به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری از هنرمندان خواستند به مقوله های فرهنگی مانند معرفی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، تحکیم نهاد خانواده، ایجاد و تقویت فضای امید، کار، تلاش و نشاط اجتماعی و ... بیشتر پرداخته شود.

در ادامه بیانیه جهانی تئاتر قرائت شد و همچنین کلیپ از فعالیت های گروه های مختلف انجمن نمایش پخش شد و آقایان محمود صفرزاده، علی آشوری، محمد سلطان احمدی و مجید سروش با اجرای نمایش طنزی مراحل مختلف دریافت مجوز اجرای یک نمایش توسط هنرمندان را به نمایش گذاشتند.

 

 

جشن اردیبهشت تئاتر محلات

 

جشن اردیبهشت تئاتر محلات

 

جشن اردیبهشت تئاتر محلات

 

جشن اردیبهشت تئاتر محلات

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, خبر محلات, اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات, جشن اردیبهشت تئاتر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *