برگزاری دومین یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات

19 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611939 | بازدید : 1776

 

 

دومین یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات با حضور مردم و مسئولین شهرستان در جوار قبور مطهر شهدای گمنام محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، دومین یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات پنج شنبه شب با حضور مردم و مسئولین شهرستان در جوار قبور مطهر شهدای گمنام محلات و به همت گردان امام حسین شهرستان محلات برگزار شد.


در ابتدای این مراسم حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات ضمن عرض خیر مقدم گفت: فوز عظیم دیدار حق فقط در شهادت گنجانده شده است و شهادت حدیث عشق و عاشقی ست و حدیث عشق و کمال عشق نصیب هر کسی نمیشود و یک شاستگی و ظرفیت میخواهد که تنها اولیای الهی به این ظرفیت خواهند رسید.

 

وی در ادامه گفت: شهداء ستارگان راه هستند و در میان آنها شهدای گمنام درخشش بیشتری دارند و این به دلیل بریدن آنها از غیر خدا و تمسک واقعی به منبع نور است.

 

در ادامه این یادواره سردار سرتیپ پاسدار خسرو عروج مشاور فرمانده کل سپاه در سخنانی با اشاره به جنگ مستمر و دائمی میان جبه کفر و حق گفت: دفاع مقدس همچنان ادامه دارد و  35 سال است که ما در حال دفاع مقدس از انقلاب هستیم.

 

وی در ادامه گفت: دشمنان از ایران هسته ای نمیترسند بلکه آنها از ایران اسلامی هراس دارند و آنها تازه فهمیده اند کجا را باید مورد هجوم قرار دهند. وقتی ساده زیستی از میان مردم و مسئولان برود آن روز مرگ ارزشهای اسلامی ست و حضرت آقا در زندگی شخصی خود نمونه بارزی از ساده زیستی هستند و این زندگی ساده باید برای همه ما الگو باشد.

 

یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات

 

یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات

 

یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات

 

یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, دومین یادواره شهدای گمنام شهرستان محلات, یادواره شهداء, شهدای گمنام, سردار عروج

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *